شناسایی ۶۵ شخصیت نقش‌آفرین برای سومین همایش ملی زنده‌نامان تبریز

ایسنا/آذربایجان شرقی معاون فرهنگی واجتماعی شهردار تبریز از شناسایی ۶۵ شخصیت نقش‌آفرین برای سومین همایش ملی “زنده‌نامان” تبریز از طریق معرفی ادارات و سازمان‌های دولتی و نهادهای عمومی خبر داد.

حجت الاسلام احمد حمیدی در جلسه هیات عالی انتخاب همایش ملی زنده نامان تبریز، اظهار کرد: سومین همایش ملی زنده نامان تبریز با معرفی چهره‌های ملی در ۱۴ مرداد سال‌جاری مصادف با روز تبریز و سالروز صدور فرمان مشروطیت برگزار می‌شود.

وی افزود: با بررسی‌های هیات عالی انتخاب و نمایندگانی از سوی نهادهای مختلف، انتخاب نهایی اسامی و افراد در دو مرحله انجام می‌شود.

وی با بیان این‌که برگزیدگان این همایش بدون محدودیت سنی انتخاب می‌شوند، گفت: ارزیابی‌های هیات عالی انتخاب برای تعیین افراد برگزیده در دو حوزه ملی و  بین المللی این همایش در چند مرحله خواهد بود و پس از وزن دهی اجتماعی، علمی، سیاسی و…، افرادی که شرایط عمومی و اختصاصی را داشته باشند در همایش ملی زنده نامان تجلیل خواهند شد.

حجت الاسلام حمیدی با اشاره به اهداف این همایش بیان کرد: برپایی این همایش فرهنگی در راستای تجلیل و ارج ‌نهادن به مقام شامخ چهره‌های برجسته و ماندگار فرهنگی، هنری، اجتماعی، علمی، ورزشی و نیز ایثارگران سرافراز است.

وی افزود: شش شاخص عمومی شامل “گسترش فرهنگ و احیای هویت دینی، ملی و بومی، نقش موثر در ترویج و تعمیق فرهنگ ایثار، شهادت و انقلابی گری، حسن شهرت، مقبولیت اجتماعی و شایستگی فرد، خدمات ویژه و برجسته، تاسیس، ابداع، ابتکار، اختراع و اکتشاف موثر، اخذ نشان، مدال و…، مطالعات، تحقیقات تاثیرگذار اجتماعی و تولید آثار فاخر و داشتن جایگاه برجسته‌ی حرفه‌ای از جمله شرایط انتخاب افراد است.

وی افزود: افراد انتخاب شده در بخش‌های مختلف علمی و دانشگاهی، دفاع مقدس، مدیریت کلان، ورزش، فرهنگ و هنر، امور اجتماعی، تحقیق و پژوهش، صنعت و خدمات و مشارکت و سرمایه‌گذاری، مورد تقدیر قرار خواهند گرفت.

معاون فرهنگی واجتماعی شهردار تبریز در پایان گفت: علاقمندان حقیقی و یا حقوقی می‌توانند با مراجعه به سایت همایش به نشانی zendehnaman.tabriz.ir و تکمیل فرم،  افراد مورد نظر خود را با رعایت شرایط عمومی که توسط هیات عالی انتخاب تدوین شده تا ۳۱ خرداد ماه معرفی کنند.

به گزارش روابط عمومی شهردار تبریز، جلسه هیات عالی انتخاب همایش ملی زنده نامان تبریز جهت بررسی نفرات شناسایی شده از طریق معرفی ادارات وسازمان‌های دولتی و نهادهای عمومی با حضور اعضای هیات عالی انتخاب در سالن جلسه شهرداری تبریز برگزار شد.

در این جلسه اعضای هیات عالی انتخاب با بررسی‌های لازم نکته نظرات خود را در خصوص ۱۳ نفر از افراد معرفی شده بر اساس شاخص‌های عمومی زنده نامان بیان کردند.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

راه اندازی یکی از مجهزترین مجتمع‌های ارتقای مهارت در منطقه آزاد ارس

د ژوئن 1 , 2020
ایسنا/آذربایجان شرقی معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور با اشاره به راه اندازی یکی از مجهزترین مجتمع‌های ارتقای مهارت در منطقه آزاد ارس، گفت: راه اندازی مجتمع آموزش مهارت در ارس قطعا اقدامی ماندگار برای پویایی بیش از پیش اقتصاد و اشتغالزایی خواهد بود. علی اوسط […]

سردبیر

جانی واتسون

ما عاشق وردپرس هستیم و برای گسترش وردپرس بین فارسی زبانان سراسر دنیا، از سال ۱۳۹۰، فعالیت خود را به‌طور جدی آغاز نمودیم و همواره برای افزایش یادگیری همزبان های عزیزمان در سراسر دنیا، برنامه های آموزشی و محصولات ویژه آماده می‌‌نماییم.

دسترسی سریع