شهرداری تبریز پیشگام بازآفرینی بافت فرسوده است

به گزارش خبرگزاری مهر، شهرام دبیری پیش از ظهر امروز در بازدید جمعی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی و اعضای شورای اسلامی شهر از پروژه‌های عمرانی مدیریت شهری گفت: شهرداری تبریز پیشقدم بازآفرینی در بافت فرسوده شهری شده است و از طریق فروش اوراق مشارکت و توسط شرکت عمران و توسعه آذربایجان پروژه عتیق را تکمیل خواهد کرد و در آینده نزدیک به بهره برداری خواهد رساند.

دبیری افزود: پروژه عتیق در حوزه بازآفرینی بافت فرسوده شهری، پروژه موفقی است که بالای ۸۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته و تنها ۲۰ درصد آن باقی مانده است که پیش‌بینی می‌شود تا پایان امسال به بهره‌برداری برسد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

مشارکت ۵۶ درصدی در چهارمین دوره انتخابات کانون مداحان استان کرمان

ش جولای 25 , 2020
حجت‌الاسلام غلامحسین حقانی ظهر شنبه در گفتگو با خبرنگار مهر ضمن بیان این خبر، اظهار کرد: همزمان با سراسر کشور روز گذشته سوم مرداد ماه ۹۹ چهارمین دوره انتخابات کانون مداحان استان کرمان برگزار شد. وی اضافه کرد: از مجموع ۲۰ شهرستان استان کرمان، مجموع واجدان استان، یک هزار و […]

سردبیر

جانی واتسون

ما عاشق وردپرس هستیم و برای گسترش وردپرس بین فارسی زبانان سراسر دنیا، از سال ۱۳۹۰، فعالیت خود را به‌طور جدی آغاز نمودیم و همواره برای افزایش یادگیری همزبان های عزیزمان در سراسر دنیا، برنامه های آموزشی و محصولات ویژه آماده می‌‌نماییم.

دسترسی سریع