شهرستان کلیبر ظرفیت بالایی در زمینه گردشگری دارد

به گزارش خبرنگار مهر، علیار راستگو ظهر امروز پنج شنبه در جلسه تودیع و معارفه فرماندار کلیبر در خصوص پتانسیل بالای شهرستان کلیبر ابراز داشت: شهرستان کلیبر را می‌توان به عنوان عروس گردشگری استان نام برد چون از ظرفیت‌های بسیار بالای این شهرستان می‌توان به گردشگری اشاره کرد البته پتانسیل بسیاری دارد که یکی از آنها را وجود مردم غیرتمند و زحمتکش است.

وی سپس ادامه داد: غنی بودن این شهرستان از گیاهان دارویی خاص که برخی مختص منطقه هستند از ظرفیت‌های بالقوه شهرستان محسوب می‌شود و می‌توان در جهت اشتغال‌زایی و توسعه بخش خصوصی استفاده کرد.

وی همچنین به وظایف فرمانداران نیز اشاره و عنوان کرد: فرمانداران دو وظیفه عمده دارند که یکی از وظایف وظیفه بخشی و شامل تأمین آزادی‌های سیاسی و مدنی و وظیفه دوم فرابخشی و شامل نظارت و پیگیری بوده و فرمانداران در مقابل این موارد مسئول و پاسخگو هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

تسهیلات قابل قبول بانک‌های صادرات، ملی و ملت به کشاورزان

پ آگوست 13 , 2020
عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس با بیان اینکه تسهیلات 15 هزار میلیارد تومانی بانک صادرات ایران به بخش کشاورزی قابل قبول است، گفت: عملکرد برخی بانک ها در این زمینه خیلی پایین است. غلامرضا نوری قزلجه نماینده بستان آباد در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار […]

سردبیر

جانی واتسون

ما عاشق وردپرس هستیم و برای گسترش وردپرس بین فارسی زبانان سراسر دنیا، از سال ۱۳۹۰، فعالیت خود را به‌طور جدی آغاز نمودیم و همواره برای افزایش یادگیری همزبان های عزیزمان در سراسر دنیا، برنامه های آموزشی و محصولات ویژه آماده می‌‌نماییم.

دسترسی سریع