شورای فرهنگ عمومی محل سیاستگذاری برای فرهنگ رودسر است

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام تقی روحانی امروز دوشنبه در جلسه شورای فرهنگ عمومی رودسر که در دفتر امام جمعه این شهرستان با تسلیت شهادت امام محمد باقر (ع)، گفت: این امام بزرگوار به شکافنده علوم معروف بودند.

وی در ادامه بر اهمیت نقش و جایگاه شورا فرهنگ عمومی اشاره و اظهار کرد: شورای فرهنگ عمومی محل سیاست‌گذاری برای فرهنگ عمومی شهرستان است و مسئولان ضمن بیان مشکلات و رفع تنگناهای موجود اهتمام لازم را داشته باشند.

امام جمعه رودسر بر حضور و اهتمام ویژه اعضای شورای فرهنگ عمومی تأکید کرد و گفت: باید برای حضور فعال در این شورا جدیت داشته باشیم چراکه مصوبات این شورا می‌تواند راه‌گشای مسائل و دغدغه‌های فرهنگی شهرستان باشد.

وی در ادامه به شش مرداد سالروز شهادت زائرین بیت الله الحرام در سال ۶۶ اشاره و بیان کرد: در آن جمعه خونین آل سعود بسیاری از زائرین را به شهادت رساندند که به فرموده امام راحل اگر از صدام بگذریم از آل سعود نمی‌گذریم.

رئیس شورای فرهنگ عمومی رودسر با اشاره به اقدام دو جنگنده آمریکایی علیه هواپیمایی ماهان ایران، تأکید کرد: باید مسئولان نظام و دیگر دستگاه‌ها پیگیر این موضوع باشند باید انتقام سخت از آمریکا گرفته شود.

وی همچنین به سالروز اقامه نخستین نماز جمعه کشور بعد از انقلاب اسلامی نیز اشاره کرد و گفت: نماز جمعه سنگر دفاع از حاکمیت است و همه باید برای حفظ و تقویت آن تلاش کنند.

روحانی در ادامه با بیان اینکه جلسات شورای فرهنگ عمومی بالاترین محل تصمیم گیری امور فرهنگ عمومی شهرستان است، گفت: باید تلاش کنیم فرهنگ شهادت، ایثارگری، در شهرستان ملموس و مشاهده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

چین تعرض آمریکا به کنسولگری خود در هیوستن را محکوم کرد

د جولای 27 , 2020
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از شبکه تلویزیونی سی‌جی‌تی‌ان (CGTN)، «وانگ ون‌بین» (Wang Wenbin) سخنگوی وزارت خارجه چین امروز دوشنبه تعرض آمریکا به کنسولگری این کشور در شهر هیوستن را محکوم کرد. سخنگوی وزارت خارجه چین در این خصوص اعلام کرد: کنسولگری چین در هیوستن، مقر دیپلماتیک و کنسولی […]

سردبیر

جانی واتسون

ما عاشق وردپرس هستیم و برای گسترش وردپرس بین فارسی زبانان سراسر دنیا، از سال ۱۳۹۰، فعالیت خود را به‌طور جدی آغاز نمودیم و همواره برای افزایش یادگیری همزبان های عزیزمان در سراسر دنیا، برنامه های آموزشی و محصولات ویژه آماده می‌‌نماییم.

دسترسی سریع