شورای هماهنگی ترافیک بروجرد برگزار شد

به گزارش خبرنگار مهر، شورای هماهنگی ترافیک روز سه شنبه با حضور معاون استاندار لرستان، سرپرست اداره کل مدیریت بحران لرستان، دبیر شورای ترافیک استانداری، معاون اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای لرستان، رئیس پلیس راهور لرستان، فرماندار بروجرد، شهردار بروجرد و دیگر مسئولان شهرستانی در محل فرمانداری بروجرد با دستور کار بررسی و رفع موانع و مشکلات پروژه‌های پادگان مهندسی بروجرد، جاده اشترینان به بروجرد، کمربندی بروجرد، احداث میدان داملران، احداث میدان آیت اله نجفی بروجرد و … برگزار شد.

مسعود فلاح معاون عمرانی فرماندار بروجرد در این جلسه اظهار داشت: در شورای هماهنگی ترافیک استان بر تسریع عملیات اجرایی پروژه‌های در دست ساخت و احداث راهداری، شهرداری و … بروجرد تاکید شد.

وی افزود: همچنین با توجه به تصادفات جاده‌ای بالا در کمربندی این موضوع هم مطرح شد که این پروژه بین پلیس راهور و راهداری تعیین تکلیف شود.

معاون عمرانی فرماندار بروجرد ادامه داد: برای ساخت میدان آیت اله نجفی بروجردی نیز شهرداری موظف شد تا دوشنبه هفته آینده تمامی استعلامات، تغییرات مهندسی اصلاحی را به دبیرخانه شورای هماهنگی ترافیک ارسال کند تا در کمیته فنی مطرح و نتایج ان متعاقباً اعلام شود.

فلاح تاکید کرد: تمامی دستگاه‌های مربوطه و اعضای در شورای هماهنگی ترافیک استان باید در راستای وظایف محوله تا جلسه بعدی اقدامات لازم را انجام داده و جهت ارائه گزارش عملکرد به شورا آمادگی داشته باشند.

همچنین مهدی پازوکی سرپرست اداره کل مدیریت بحران استانداری لرستان در این جلسه از دبیر شورای ترافیک استانداری لرستان خواست به استناد ماده ۱۶ قانون مدیریت ایمنی و سوانح، به فرمانداران این مجوز داده شود که در ایام بحران بویژه فصل گرما و آتش سوزی، اتوبوس‌های درون شهری را برای اعزام نیروهای داوطلب ادارات خارج سازند تا از ظرفیت همه دستگاه‌ها به ویژه آتش نشانی شهرداری‌ها و دهیاری‌ها و وسایل حمل و نقل عمومی در ایام بحرانی استفاده شود که کشاورز دبیر شورای ترافیک استانداری لرستان با درخواست ایشان مبنی بر تنظیم نامه به تهران و پی گیری از طریق دبیرخانه شورای هماهنگی ترافیک استان موافقت کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

مجموعه های تاریخی و گردشگری اصفهان فردا تعطیل است

س ژوئن 2 , 2020
فریدون الله یاری در گفت و گو با خبرنگار مهر با اشاره به تعطیلی ۵۰۰ مجموعه تاریخی و گردشگری استان اصفهان در روز چهاردهم خردادماه و همزمان با ایام رحلت امام خمینی (ره) اظهار داشت: با توجه به فرارسیدن روز چهاردهم خردادماه و ایام ارتحال بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران، تمام […]

سردبیر

جانی واتسون

ما عاشق وردپرس هستیم و برای گسترش وردپرس بین فارسی زبانان سراسر دنیا، از سال ۱۳۹۰، فعالیت خود را به‌طور جدی آغاز نمودیم و همواره برای افزایش یادگیری همزبان های عزیزمان در سراسر دنیا، برنامه های آموزشی و محصولات ویژه آماده می‌‌نماییم.

دسترسی سریع