شکست ناباورانه وفایی در اسنوکر قهرمانی جهان/ حذف هر دو نماینده ایران

حسین وفایی اسنوکرباز ایرانی در مسابقات قهرمانی جهان درحالی که از حریفش پیش بود، شکست خورد و از دور رقابت ها کنار رفت.

به گزارش ایسنا، رقابت های انتخابی اسنوکر قهرمانی جهان در بخش حرفه ای ها از ۳۱ تیرماه در شفیلد انگلستان آغاز شده و تا هفتم مردادماه پیگیری خواهد شد. حسین وفایی و سهیل واحدی دو نماینده ایران در این رقابت ها حضور دارند. 

سهیل واحدی در مرحله نخست به مصاف آلن تیلور از کشور انگلستان رفت و مقابل این حریف انگلستانی با نتیجه شش بر یک شکست خورد و از رسیدن به مرحله اصلی مسابقات قهرمانی جهان بازماند.

حسین وفایی دیگر نماینده ایران به دلیل جایگاهش در رنکینگ حرفه ای ها، از مرحله سوم این رقابت ها کار  خود را آغاز کرد که جردن براون، اسنوکر باز ایرلندشمالی با برتری شش بر یک مقابل روریی مک لئود انگلیسی حریف وفایی در این مرحله شد.
اما وفایی در رقابت امشب مقابل این اسنوکر باز ایرلند شمالی در حالی که جلو بود شکست خورد. حریف او موفق شد در این بازی کامبک زده و نماینده اسنوکر ایران را با نتیجه شش بر پنج شکست دهد. 
وفایی در حالی شکست خورد که در رده ۳۵ برترین اسنوکربازان جهان قرار دارد. همچنین حریف او یعنی جردن براون در رنکینگ حرفه ای ها در رده ۷۴ قرار دارد. بسیاری از کارشناسان پیش بینی کرده بودند که با توجه به رنکینگ جهانی، وفایی موفق خواهد شد فاتح این میدان باشد. با این شکست وفایی هم مانند واحدی از دور رقابتها کنار رفت. 
انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

پیام وزیر کشور به مناسبت سالگرد اقامه اولین نماز جمعه پس از انقلاب اسلامی

ی جولای 26 , 2020
وزیر کشور در پیامی به مناسبت ۵ مرداد ماه، سالروز اقامه اولین نماز جمعه پس از انقلاب اسلامی در تهران، از تلاش مجموعه فعالان ستادهای نماز جمعه و همچنین مسئولین و اعضای شورای سیاستگذاری ائمه جمعه برای زمینه سازی یکپارچگی و همدلی مؤمنان در میعادگاه هفتگی نماز جمعه، صمیمانه تقدیر […]

سردبیر

جانی واتسون

ما عاشق وردپرس هستیم و برای گسترش وردپرس بین فارسی زبانان سراسر دنیا، از سال ۱۳۹۰، فعالیت خود را به‌طور جدی آغاز نمودیم و همواره برای افزایش یادگیری همزبان های عزیزمان در سراسر دنیا، برنامه های آموزشی و محصولات ویژه آماده می‌‌نماییم.

دسترسی سریع