صالحی: استقلال و فولاد اجازه نداشتند سرخود در بازی شرکت نکنند/ لغو بازی‌ها باید از سوی سازمان لیگ انجام می‌شد

رئیس کمیته استیناف در مورد دو برگزار نشده استقلال – پارس جم و فولاد – نساجی صحبت کرد.

به گزارش ایلنا، علیرضا صالحی رئیس کمیته استیناف فدراسیون فوتبال در گفت و‌ گو با برنامه گل طلایی رادیو جوان با تایید رای کمیته انضباطی درباره پرونده بازی استقلال و پارس جنوبی جم، اظهار داشت: امروز جلسه ای برای پرونده این مسابقه و همچنین بازی نساجی و فولاد خوزستان تشکیل شد‌.

با توجه به قوانین فوتبال، حتی اگر ادعاهایی نسبت به اینکه ۲۵ درصد از تیم مبتلا به ویروس کرونا هستند وجود داشته باشد و بر اساس پروتکل های بهداشتی امکان بازی کردن را نداشته باشند، لغو هر بازی باید از طرف سازمان لیگ برتر انجام شود و تیم ها نمی‌توانند بدون مجوز از سمت این سازمان بازی را برگزار نکنند.

وی افزود: در استعلامی که ما از سازمان لیگ در خواست کردیم در پاسخ به ما اعلام شد که در بازی نساجی و فولاد خوزستان و همچنین بازی استقلال و پارس جنوبی جم از سمت سازمان لیگ لغو شده اند و مجوز برای باشگاه ها برای عدم حضور در بازی صادر شده، از این رو کمیته استیناف رای کمیته انضباطی برای تکرار بازی را موجه دانسته و حکم بر تایید آن صادر کرده است.

رئیس کمیته استیناف فدراسیون فوتبال با اشاره به زمان برگزاری این مسابقات گفت: سازمان لیگ زمان برگزاری بازی پارس جنوبی و استقلال را روز دوشنبه اعلام کرده است اما تا کنون بازی نساجی و فولاد خوزستان را اعلام نکرده اند.

صالحی با اشاره به اینکه متولی برگزاری مسابقات سازمان لیگ است، بیان کرد: اگر سازمان لیگ بازی را لغو‌ کند باید این موضوع رعایت شود.

وی درپایان به برگزاری جلسات کمیته استیناف خارج از فدراسیون فوتبال اشاره و تصریح کرد: جلسات ما به دلیل رعایت فاصله اجتماعی خارج از فدراسیون برگزار می‌شود و در این خصوص منع قانونی نداریم و دلیل این امر عدم حضور آقای دادرس نیست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

آمریکا به تلاش برای تمدید تحریم‌های تسلیحاتی ایران ادامه می‌دهد

ش جولای 25 , 2020
نماینده ویژه آمریکا در امور ایران در پیامی ویدئویی گفت که دیداری با مقام‌های تونسی بر سر لزوم تمدید‌های تسلیحاتی شورای امنیت سازمان ملل علیه ایران داشته است. به گزارش ایلنا به نقل از پایگاه اینترنتی سفارت آمریکا در تونس، «برایان هوک»، نماینده ویژه آمریکا در امور ایران در پیامی […]

سردبیر

جانی واتسون

ما عاشق وردپرس هستیم و برای گسترش وردپرس بین فارسی زبانان سراسر دنیا، از سال ۱۳۹۰، فعالیت خود را به‌طور جدی آغاز نمودیم و همواره برای افزایش یادگیری همزبان های عزیزمان در سراسر دنیا، برنامه های آموزشی و محصولات ویژه آماده می‌‌نماییم.

دسترسی سریع