صنایع نفت و گاز استان بوشهر به اهالی محیط پیرامونی توجه کنند

به گزارش خبرنگار مهر، عبدالکریم جمیری عصر دوشنبه در نشست با مدیران ارشد نفت و پتروشیمی در جزیره خارگ اظهار داشت: با همت بلند نیروهای توانمند فعالیت‌های نفتی در حوزه مختلف در دوران دفاع مقدس و تحریم استکبار جهانی بتواند به تلاش خود ادامه دهد و دشمن نتوانست حتی یک روز جلوی اقدامات ایران اسلامی را در حوزه صنایع نفت، گاز و پتروشیمی را بگیرد.

وی افزود: امروز شرایط ما بسیار پیچیده‌تر از گذشته است و بسیاری از موارد را به دلیل پیچیدگی آن نمی‌توان بیان کرد. امروز مواجه با تحریم‌های گسترده هستیم ولی ما مأمور به انجام وظیفه در عرصه تولید و جهش تولید هستیم.

نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس تاکید کرد: وظیفه کسانی که در این صحنه نقش‌آفرین هستند بسیار دشوار است و باید قدر نیروهای خدوم و زحمتکش عرصه تلاش در حوزه صنعت نفت دانسته شود.

عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: کمیسیون انرژی در حال برنامه ریزی آینده‌محور در حوزه وزارت نفت است، رسیدگی به مسائل سرمایه انسانی در اولویت امور قرار گیرد.

جمیری گفت: مردم محیط پیرامون حوزه نفت، گاز و پتروشیمی باید از حضور تأسیسات صنعتی و خدمات آنها بهره‌مند شوند و این صنایع به مسئولیت‌های اجتماعی خود عمل کنند.

وی تاکید کرد: مردم در کنار این صنایع احساس آرامش داشته باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

دمای هوا در استان بوشهر روند افزایشی خواهد داشت

د جولای 27 , 2020
پیام مساعدی در گفت‌وگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: بررسی نقشه‌های هواشناسی نشان می‌دهد طی روزهای آینده در اغلب ساعات با تداوم وزش جریانات مرطوب جنوبی، شرجی و رطوبت بالای هوا، غبار محلی و در برخی نقاط نیز مه صبحگاهی از پدیده‌های غالب در سطح استان است. کارشناس اداره کل […]

سردبیر

جانی واتسون

ما عاشق وردپرس هستیم و برای گسترش وردپرس بین فارسی زبانان سراسر دنیا، از سال ۱۳۹۰، فعالیت خود را به‌طور جدی آغاز نمودیم و همواره برای افزایش یادگیری همزبان های عزیزمان در سراسر دنیا، برنامه های آموزشی و محصولات ویژه آماده می‌‌نماییم.

دسترسی سریع