ضرورت اختصاص بودجه ملی برای حل مشکل حاشیه نشینی در تبریز

به گزارش خبرنگار مهر، روح‌الله متفکر آزاد امروز عصر در بازدید از پروژه‌های عمرانی شهرداری تبریز در جمع خبرنگاران گفت: تمرکز اصلی نمایندگان بر توسعه متوازن شهری است.

وی با بیان اینکه امروز از پروژه‌های شهرداری در حوزه‌های زیست محیطی، بافت فرسوده، تجمیع آب‌های سطحی و احداث کانال بازدید کردیم گفت: این پروژه‌ها فضای کاری خوبی دارند و امیدواریم ثمره این فعالیت‌ها در زندگی مردم نمایان شود.

نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی، با اشاره به اقدامات صورت گرفته برای جذب منابع دولتی اظهار داشت: در حوزه حاشیه نشینی طی نامه‌نگاری صورت گرفته، از آقای نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه خواستیم تا مانند کرمان و سیستان و بلوچستان که ردیفی برای کپرنشینی تخصیص داده‌اند، برای تبریز هم بودجه‌ای اساسی با همکاری مسئولان استان و مدیران مربوط برای رفع حاشیه نشینی اختصاص دهند.

وی با اشاره به وجود وحدت رویه و هماهنگی مناسب میان نمایندگان گفت: خوشبختانه بین نمایندگان تبریز در این زمینه وحدت رویه و همدلی وجود دارد و امیدواریم بتوانیم فضای حاشیه نشینی شهر را ساماندهی و آن را به بستر حیات با حفظ کرامت انسانی تبدیل کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

رئیس‌جمهور ترکیه و نخست‌زیر ایتالیا رایزنی کردند

ش جولای 25 , 2020
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از آناتولی، رجب طیب اردوغان رئیس‌جمهور ترکیه و جوزپه کونته نخست‌وزیر ایتالیا امروز شنبه در گفتگویی تلفنی تحولات منطقه‌ای به‌ویژه بحران لیبی را مورد بحث و بررسی قرار دادند. بر اساس اعلام این خبرگزاری، مرکز ارتباطات ریاست جهوری ترکیه با صدور بیانیه‌ای در این […]

سردبیر

جانی واتسون

ما عاشق وردپرس هستیم و برای گسترش وردپرس بین فارسی زبانان سراسر دنیا، از سال ۱۳۹۰، فعالیت خود را به‌طور جدی آغاز نمودیم و همواره برای افزایش یادگیری همزبان های عزیزمان در سراسر دنیا، برنامه های آموزشی و محصولات ویژه آماده می‌‌نماییم.

دسترسی سریع