ضرورت تسریع در راه‌اندازی مرکز تخصصی قلب در چالوس

ایسنا/مازندران استاندار مازندران گفت: راه اندازی مرکز تخصصی قلب در چالوس جهت افزایش کیفیت خدمات درمانی به مردم منطقه ضروری است. ‎

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری مازندران، احمدحسین‌زادگان، در نشست تاسیس مرکز تخصصی قلب بیمارستان طالقانی چالوس که با حضور رئیس دانشگاه علوم‌پزشکی مازندران و فرماندار چالوس برگزار شد، اظهار کرد: سرعت در اجرای این پروژه مطالبه اصلی مردم غرب استان است.

استاندار مازندران با اشاره به اینکه دانشگاه علوم پزشکی در کاهش بروکراسی غیرضرور اداری این پروژه تلاش کند، خاطرنشان کرد: دانشگاه بنا دارد این پروژه را با مشارکت سرمایه گذار بخش خصوصی و با اعتباری بالغ بر ۳۵ میلیارد تومان اجرایی کند تا پروژه ای پر مزیت در بخش بهداشت و درمان باشد.

حسین زادگان با اشاره به اینکه زیرساخت‌های این طرح در منطقه فراهم است، افزود: انتظار می رود در سریع ترین زمان ممکن این مرکز تخصصی عملیاتی و مورد بهره برداری قرار گیرد.

استاندار مازندران ضمن قدردانی از حمایت‌های نماینده مردم نوشهر و چالوس در اجرای این پروژه، اظهار کرد: حضور دکتر محسنی بندپی در کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی ظرفیت مناسبی برای تقویت زیرساخت‌های درمانی استان است. 

حسین‌زادگان اهلیت سرمایه گذار بخش خصوصی را در اجرای پروژه‌ها مهم ارزیابی کرد و گفت: دستگاه‌های اجرایی به موضوع اهلیت در انتخاب سرمایه‌گذار توجه ویژه ای داشته باشند تا طرح‌های در دست اقدام دولت در زمان مقرر به مردم خدمات دهند.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

حرکت پرشتاب جهاددانشگاهی قم به سمت تولیدات نوآورانه

س جولای 28 , 2020
ایسنا/قم مدیر گروه بیولوژی تولید مثل معاونت پژوهشی جهاددانشگاهی قم از حرکت پرشتاب این نهاد در تولید صنایع نوآورانه خبرداد. دکتر راحیل جنتی‌فر، مدیر گروه بیولوژی تولید مثل معاونت پژوهشی جهاد دانشگاهی استان قم، در گفت وگو با ایسنا گفت: در سال گذشته فعالیت‌های زیادی در این زمینه انجام شده‌است. […]

سردبیر

جانی واتسون

ما عاشق وردپرس هستیم و برای گسترش وردپرس بین فارسی زبانان سراسر دنیا، از سال ۱۳۹۰، فعالیت خود را به‌طور جدی آغاز نمودیم و همواره برای افزایش یادگیری همزبان های عزیزمان در سراسر دنیا، برنامه های آموزشی و محصولات ویژه آماده می‌‌نماییم.

دسترسی سریع