ضرورت تقویت بنیه‌های فرهنگی و بومی استان گیلان

نماینده ولی فقیه در گیلان بر ضرورت تقویت بنیه های فرهنگی و بومی استان در شرایط کنونی تاکید کرد

به گزارش ایلنا از رشت، نماینده ولی فقیه در گیلان امروز در دیدار معاون درمان و توانبخشی جمعیت هلال احمر کشور با قدردانی از تلاش‌های مجدانه ی مجموعه ی نیروهای هلال احمر در مواقع بروز بحران و تسهیل زیرساخت‌های توانبخشی و درمانی عام المنفعه تصریح کرد: تلاش برای رشد نسبی جمعیت و ارتقاء توان تولید کشور از الزامات کنونی جامعه ی ایرانی ست که از سوی رهبر معظم انقلاب اسلامی نیز همواره مورد تاکید قرار گرفته است و جمعیت هلال احمر این دو موضوع مهم را باید در کنار دیگر ماموریت‌ها در دستور کار قرار دهد.

آیت الله فلاحتی همچنین خودصیانتی و نظارت بالادستی را از راهکارهای موثر برای ارتقاء کارآمدی هلال احمر عنوان کرد و گفت: حفاظت از اموال عمومی و بیت المال در بستر افزایش نظارت‌ها میسر می شود و این مهم روند ارائه خدمات به جامعه را ارتقاء می دهد.

وی در بخش دیگری از سخنانش بر ضرورت تقویت بنیه های فرهنگی و بومی استان در شرایط کنونی تاکید کرد و افزود: با توجه به هجمه های گسترده ی دشمنان در فضای مجازی و ماهواره ایی، صیانت از ارزش‌های غنی فرهنگی، مذهبی و تاریخی گیلان از الزاماتی ست که با تعامل مجموعه ی دستگاه‌های فرهنگی و خدماتی به نتایج مطلوب می رسد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

کاهش ۱۵ درصدی اعتبارات عمرانی ماسال / در توزیع اعتبارات، فرایند عادلانه صورت گرفته است

س جولای 28 , 2020
فرماندار ماسال با اشاره به کاهش 15.36 درصدی اعتبارات مصوب امسال این شهرستان و بیان اینکه در توزیع اعتبارات، فرایند عادلانه ای صورت گرفته است، گفت: در برخی از موارد توزیع اعتبارات بر مبنای جذب اعتبارات مالی است که ادارات توانسته‌اند در سال 98 جذب کنند. به گزارش ایلنا از […]

سردبیر

جانی واتسون

ما عاشق وردپرس هستیم و برای گسترش وردپرس بین فارسی زبانان سراسر دنیا، از سال ۱۳۹۰، فعالیت خود را به‌طور جدی آغاز نمودیم و همواره برای افزایش یادگیری همزبان های عزیزمان در سراسر دنیا، برنامه های آموزشی و محصولات ویژه آماده می‌‌نماییم.

دسترسی سریع