ضیائی اردهالی رییس کمیته جذب سرمایه‌گذاران در گردشگری اصفهان شد

سید حسن قاضی عسگر در گفت وگو با خبرنگار مهر با اشاره به اهمیت مجتمع گردشگری خورشید اردهال در مجاورت مشهد اردهال اظهار داشت: این مجتمع رفاهی با امکانات ویژه در زمینه گردشگری و صنایع دستی یکی از قطب‌های گردشگری مهم در استان اصفهان قلمداد می‌شود.

وی افزود: در آینده نزدیک قرار است پروژه هتل‌سازی توسط بانی مجتمع گردشگری خورشید اردهال که یکی از چهره‌های نامدار حوزه گردشگری است، در استان اصفهان توسعه یابد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری اصفهان بیان داشت: سیدعلی ضیایی اردهالی ریاست دبیرخانه توسعه گردشگری در استان‌های اصفهان، قم و مرکزی را برعهده دارد و نایب رئیس جامعه حرفه‌ای مناطق گردشگری و همچنین مدیرعاملی گروه هتل‌های پارسیا و منطقه نمونه گردشگری مشهد اردهال است.

وی افزود: جلسه هیئت مدیره جامعه حرفه‌ای مناطق نمونه، مجتمع‌ها و مراکز گردشگری استان اصفهان در مردادماه در خورشید اردهال برگزار شد.

قاضی عسگر با اشاره انتخاب سید علی ضیایی اردهالی به عنوان رئیس کمیته جذب سرمایه‌گذاران در حوزه گردشگری استان اصفهان تصریح کرد: در جلسه مذکور، علاوه بر رفع موانع در توسعه و فعالیت‌های مراکز گردشگری، تصمیمات مهمی در خصوص رفع مسائل مناطق گردشگری اتخاذ شد.

وی اضافه کرد: این جلسه با هدف جذب سرمایه‌گذار جهت توسعه مراکز گردشگری استان اصفهان تشکیل شد تا ظرفیت و پتانسیل اعضای هیئت مدیره به کار برده شود.

گفتنی است، مجتمع گردشگری خورشید اردهال با امکاناتی نظیر اقامت، رستوران، شهربازی، بازارچه، سینما ۵ بعدی، فست فود، دریاچه، سالن اجتماعات، کافی شاپ و محیطی بی نظیر داخلی و معماری منحصربه فرد در فضایی سراسر آرامش و معنویت در مشهد اردهال کاشان واقع شده است.

این مجتمع توریستی در فاصله ۵۰۰ متری حرم مطهر علی بن باقر (ع) “حضرت سلطانعلی (ع) و آرامگاه سهراب سپهری قرار دارد که از سال ۹۴ و همزمان با مراسم قالیشویان، با حضور معاون رئیس جمهور افتتاح شد تا ضمن خدمت رسانی به زائران، همواره پذیرای توریست‌های داخلی و خارجی است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

بهترین راه رزرو هتل ارزان در تهران

پ آگوست 13 , 2020
به گزارش خبرگزاری مهر، رزرو هتل ارزان در تهران از آن جهت اهمیت دارد که طبعاً همه مسافران ترجیح می‌دهند با کاهش حداکثریِ هزینه‌ای که صرف اسکان در اقامتگاه می‌شود، در منابع مالی‌شان صرفه‌جویی کنند. در بسیاری مواقع، صرفه‌جویی در منابع مالی، نه صرفاً یک ترجیح، بلکه یک ضرورت است […]

سردبیر

جانی واتسون

ما عاشق وردپرس هستیم و برای گسترش وردپرس بین فارسی زبانان سراسر دنیا، از سال ۱۳۹۰، فعالیت خود را به‌طور جدی آغاز نمودیم و همواره برای افزایش یادگیری همزبان های عزیزمان در سراسر دنیا، برنامه های آموزشی و محصولات ویژه آماده می‌‌نماییم.

دسترسی سریع