طالبان به مناسبت عید قربان آتش‌بس ۳ روزه اعلام کرد

سخنگوی طالبان امروز، سه‌شنبه اعلام کرد، به مناسبت عید قربان از ابتدای روز جمعه طالبان متعهد به آتش‌بس سه روزه در افغانستان خواهند بود.

به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، ذبیح‌الله مجاهد، سخنگوی طالبان افغانستان امروز در توییتر نوشت: سه روز آتش‌بس از روز جمعه اعلام کردیم تا ملت ما روزهای عید را در آرامش و سعادت باشند. به تمام نیروها دستور داده شده هیچ گونه عملیاتی انجام ندهند.

او در عین حال اشاره کرد، نیروهای طالبان اگر در معرض حمله نیروهای افغان قرار بگیرند، پاسخ خواهند داد.

تنش و درگیری در افغانستان در هفته‌های اخیر همزمان با کارشکنی در توافقنامه مبادله زندانیان بین دولت و طالبان بالا گرفته است.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

چهار ماه است که در خانه حبس شده‌ام

س جولای 28 , 2020
«به دلیل بیماری‌های زمینه‌ای که دارم هر ماه باید برای تجویز داروهایم به پزشک مراجعه کنم، اما متأسفانه چهار ماه است که به خاطر بیماری کرونا در خانه حبس شده‌ام و خیلی نگران این قضیه هستم.» به گزارش ایسنا، روزنامه ایران نوشت: «این روزها هجوم دوباره و تغییر رفتار ویروس […]

سردبیر

جانی واتسون

ما عاشق وردپرس هستیم و برای گسترش وردپرس بین فارسی زبانان سراسر دنیا، از سال ۱۳۹۰، فعالیت خود را به‌طور جدی آغاز نمودیم و همواره برای افزایش یادگیری همزبان های عزیزمان در سراسر دنیا، برنامه های آموزشی و محصولات ویژه آماده می‌‌نماییم.

دسترسی سریع