طرح تله‌ویزیت در درمانگاه مطهری شیراز اجرا می‌شود

ایسنا/فارس رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز با اشاره به توان استان فارس در ارائه خدمات پزشکی از راه دور ( تله مدیسین و تله ویزیت)، از اجرای پایلوت کشوری طرح تله ویزیت در درمانگاه فوق تخصصی شهید مطهری از هفته آینده خبر داد.

مهرزاد لطفی عصر چهارشنبه یکم مرداد در جمع خبرنگاران با بیان اینکه شیراز به عنوان پایلوت طرح تله آی سی یو، نیز شده است، افزود: با اجرای این طرح، گزارش ام آر آی، سی تی اسکن و رادیولوژی به روش تله انجام خواهد شد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز همچنین از اجرای روش سی آی اس، به عنوان بستر پرونده الکترونیک سلامت و درمانی توسط این دانشگاه نیز خبر داد و گفت: در این روش خدمات پزشکی به صورت گسترده و در قالب پایلوت در شیراز ارائه خواهد شد.

لطفی اظهار کرد: این طرح کمک می‌کند که همه داده‌های پزشکی بیماران بستری در همه نقاط‌ استان و کشور قابل دسترس باشد و همچنین به درمان بیماران و ارتقای پرونده الکترونیکی سلامت نیز کمک خواهد کرد.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

ساعات کار مراکز تعویض پلاک افزایش یافت

چ جولای 22 , 2020
ایسنا/اردبیل فرمانده پلیس راهور استان اردبیل گفت: با هدف کم کردن از حجم مراجعات به مراکز تعویض پلاک ساعات کاری این مراکز افزایش یافت. سیدحجت فتاحی یکم مرداد در جریان بازدید از مرکز تعویض پلاک اردبیل اظهار کرد: با توجه به افزایش حجم مراجعین به مراکز تعویض پلاک و رعایت […]

سردبیر

جانی واتسون

ما عاشق وردپرس هستیم و برای گسترش وردپرس بین فارسی زبانان سراسر دنیا، از سال ۱۳۹۰، فعالیت خود را به‌طور جدی آغاز نمودیم و همواره برای افزایش یادگیری همزبان های عزیزمان در سراسر دنیا، برنامه های آموزشی و محصولات ویژه آماده می‌‌نماییم.

دسترسی سریع