عباس در سازمان ملل درباره طرح الحاق و عادی‌سازی روابط سخنرانی می‌کند

رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین در سخنرانی خود به تشریح آخرین تحولات فلسطین، معامله قرن، طرح الحاق کرانه باختری و عادی‌سازی روابط برخی کشورهای عربی با رژیم صهیونیستی بپردازد.

به گزارش ایلنا به نقل از مرکز اطلاع رسانی فلسطین، نماینده فلسطین در سازمان ملل تاکید کرد که «محمود عباس» رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین هفته آینده سخنرانی مهمی در سازمان ملل خواهد داشت.

ریاض منصور در گفت‌وگو با رادیو «صدای فلسطین» اظهار داشت که هفته آینده نشست سازمان ملل برگزار خواهد شد و محمود عباس قرار است هم در روز دوشنبه و هم روز پنجشنبه در این نشست سخنرانی کند.

منصور اشاره کرد که ابومازن قرار است در سخنرانی خود به تشریح آخرین تحولات فلسطین، معامله قرن، طرح الحاق کرانه باختری و عادی‌سازی روابط برخی کشورهای عربی با رژیم صهیونیستی بپردازد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

اسرائیل هرگز تا این حد از انزوا خارج نشده بود/ روی توافق با فلسطینی‌ها کار می‌کنیم

س سپتامبر 15 , 2020
رئیس‌جمهوری آمریکا در نشستی خبری با نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی شرکت کرد. به گزارش ایلنا به نقل از پایگاه اینترنتی شبکه تلویزیونی سی‌ان‌ان، «دونالد ترامپ»، رئیس‌جمهوری آمریکا در آستانه امضای توافق ننگین عادی‌سازی روابط امارات و بحرین با اسرائیل، در نشستی خبری با «بنیامین نتانیاهو» نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی شرکت کرد.  ترامپ […]

سردبیر

جانی واتسون

ما عاشق وردپرس هستیم و برای گسترش وردپرس بین فارسی زبانان سراسر دنیا، از سال ۱۳۹۰، فعالیت خود را به‌طور جدی آغاز نمودیم و همواره برای افزایش یادگیری همزبان های عزیزمان در سراسر دنیا، برنامه های آموزشی و محصولات ویژه آماده می‌‌نماییم.

دسترسی سریع