عدم دسترسی مجدد نمایندگان عفو بین‌الملل به جلسه دادگاه جولیان آسانژ

وکلای بنیانگذار وبسایت افشاگر ویکیلیکس، اعلام کردند که عفو بین‌الملل بار دیگر از دسترسی به جلسه دادگاه استرداد او به آمریکا منع شده‌اند.

به گزارش ایلنا به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، وکلای «جولیان آسانژ»، بنیانگذار وبسایت افشاگر ویکیلیکس، اعلام کردند که عفو بین‌الملل بار دیگر از دسترسی به جلسه دادگاه استرداد او به آمریکا منع شده‌اند. 

یکی از اعضای بخش مبارزه با تروریسم و حقوق بشر عفو بین‌الملل در این رابطه در پیامی توئیتری گفت: «عفو بین‌الملل بار دیگر امروز اجازه حضور در دادگاه استرداد آسانژ را به دست نیاورد.»

وی افزود: «ما تاکنون سه بار درخواست داده‌ایم که به‌عنوان ناظری بی‌طرف در این دادگاه‌ها حضور داشته باشیم. قاضی اعلام کرد که شرایط را برای حضور و نظارت ما فراهم نخواهد کرد.»

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

اجرای بیش از ۶۷۰ میلیارد ریال عملیات زیر بنایی در بخش آب‌ و خاک

چ سپتامبر 16 , 2020
مدیر آب ‌و خاک و امور فنی و مهندسی سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان از اجرای ۶۷۰ میلیارد و ۳۶۳ میلیون ریال عملیات زیر بنایی در بخش آب ‌و خاک این سازمان در سال ۹۹-۹۸ خبر داد. به گزارش ایلنا از سمنان، حسین شاهینی اظهار داشت: اجرای سامانه‌های نوین آبیاری، […]

سردبیر

جانی واتسون

ما عاشق وردپرس هستیم و برای گسترش وردپرس بین فارسی زبانان سراسر دنیا، از سال ۱۳۹۰، فعالیت خود را به‌طور جدی آغاز نمودیم و همواره برای افزایش یادگیری همزبان های عزیزمان در سراسر دنیا، برنامه های آموزشی و محصولات ویژه آماده می‌‌نماییم.

دسترسی سریع