عرصه بر تجار و بازرگانان تنگ شده است

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی بندرعباس گفت: از یک سو کرونا و از سوی دیگر گذر بازرگانان از قوانین سخت و دست و پا گیر عرصه را بر فعالیت تجار تنگ کرده است و این در خور استانی که دروازه طلایی اقتصاد نام دارد، نیست.

به گزارش ایلنا از بندرعباس، محمدرضا صفا در دیدار با منصور آرامی نماینده مردم بندرعباس در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: اتاق بازرگانی به نوبه خود با تشکیل کمیسیون‌های 12 گانه و طرح مشکلات تجار در شورای گفتگو تمام تلاش خود را برای هموار ساختن مسیر فعالیت بازرگانان به کار بسته است.

وی همچنین ضمن قدردانی از تعامل استاندار هرمزگان با پارلمان بخش خصوصی، بیان کرد: در شورای گفتگو دولت و بخش خصوصی مصوبات خوبی گرفته‌ایم و اتاق برای نخستین بار توانست در جلسات مهم اقتصادی استان صاحب کرسی و حق رای شود.

این مسئول با اشاره به ساختمان در حال احداث اتاق بازرگانی بندرعباس، اضافه کرد: کار ساخت ساختمان جدید اتاق با سرعت به پیش می رود و امید داریم بتوانیم ساختمانی در خور شان فعال اقتصادی بنا کنیم

صفا بیان کرد: هدف نخست ما در اتاق بازرگانی و در دور نهم فعالیت هیات نمایندگان ایجاد همدلی و جلب اعتماد فعالان بخش خصوصی است که رشد 36 درصدی صدور کارت بازرگانی خود گواهی بر این مدعاست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

ضرر ۳۲۰ میلیارد دلاری صنعت گردشگری جهان طی ۵ ماه

س جولای 28 , 2020
سازمان جهانی گردشگری با انتشار بیانیه‌ای رسانه‌ای اعلام کرد، زیان صنعت گردشگری در جهان به دلیل شیوع ویروس کرونا در فاصله ژانویه تا ماه می گذشته به بیش از ۳۲۰ میلیارد دلار رسیده که این رقم سه برابر زیان این صنعت در دوران بحران مالی سال ۲۰۰۹ میلادی است. به […]

سردبیر

جانی واتسون

ما عاشق وردپرس هستیم و برای گسترش وردپرس بین فارسی زبانان سراسر دنیا، از سال ۱۳۹۰، فعالیت خود را به‌طور جدی آغاز نمودیم و همواره برای افزایش یادگیری همزبان های عزیزمان در سراسر دنیا، برنامه های آموزشی و محصولات ویژه آماده می‌‌نماییم.

دسترسی سریع