عرضه ۶۶۱ تن شکر خانوار در بازار لرستان

به گزارش خبرنگار مهر، محمدرضا صفی خانی امروز جمعه در جمع خبرنگاران در سخنانی اظهار داشت: حدود ۶۶۱ تن شکر خانوار را در قالب بسته‌های ۹۰۰ گرمی و با قیمت هشت هزار و ۸۰۰ تومان به بازار استان تزریق کرده‌ایم.

وی با اشاره به توزیع ۷۹۱ تن شکر بین واحدهای قنادی و صنعتی استان عنوان کرد: همچنین طی مرداد ماه نیز حدود ۹۹۱ تن شکر خانوار و هزار و ۱۶۸ تن شکر برای واحدهای قنادی و صنعتی استان به بازار تزریق شد.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان بیان داشت: شکر خانوار از طریق فروشگاه‌های زنجیره‌ای و بزرگ استان در اختیار مردم قرار داده می‌شود و مردم اگر با تخلف افزایش قیمت بالاتر از هشت هزار و ۸۰۰ تومان در بازار مواجه شدند به طور حتم موضوع را از طریق سامانه ۱۲۴ اعلام کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

سرمایه‌گذاری ۵۰۰ میلیاردی ستاد اجرایی فرمان امام(ره) در لرستان

ج جولای 24 , 2020
به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام سید احمدرضا شاهرخی امروز جمعه در جمع خبرنگاران با اشاره به حضور یک هیئت از سوی رئیس ستاد اجرایی فرمان امام (ره) در لرستان، اظهار داشت: این هیئت شامل مدیران بخش‌های خصوصی، دولتی، نخبگان، برجستگان و صاحبان فن و مهارت بودند. وی بیان داشت: […]

سردبیر

جانی واتسون

ما عاشق وردپرس هستیم و برای گسترش وردپرس بین فارسی زبانان سراسر دنیا، از سال ۱۳۹۰، فعالیت خود را به‌طور جدی آغاز نمودیم و همواره برای افزایش یادگیری همزبان های عزیزمان در سراسر دنیا، برنامه های آموزشی و محصولات ویژه آماده می‌‌نماییم.

دسترسی سریع