عقب ماندگی‌های پروژه سبزه میدان به کمتر از سه درصد رسید

رزاق محمدی در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان اینکه عقب‌ماندگی‌های پروژه سبزه میدان به سه درصد کاهش پیدا کرده است، گفت: پیشرفت پروژه سبزه میدان رضایتبخش نیست و روند اجرایی پروژه سرعت بگیرد تا در بازه زمانی تعیین شده به اتمام برسد.

وی با بیان اینکه این پروژه باید براساس قرار داد تا تاریخ شهریور ماه سال آینده اتمام رسد، ادامه داد: حجم پروژه سبزه میدان و هزینه‌های آن به علت انجام تغییرات اساسی در پروژه افزایش یافته است و ممکن است که در بازه زمانی تعیین شده به اتمام نرسد.

رئیس کمیسیون توسعه عمران و محیط زیست شورای اسلامی شهر زنجان با اشاره به اینکه دستگاه‌های خدمات‌رسان از جمله آب و برق و گاز باید همکاری‌های لازم در خصوص پروژه سبزه میدان را داشته باشند، افزود: این دستگاه‌های خدمات‌رسان کمک‌هایی داشته‌اند اما آنچه که ضرورت دارد اعمال یک مدیریت یکپارچه در میان آنها است.

محمدی به تورم در مصالح و دستمزدها اشاره کرد و گفت: قیمت مصالح ساختمانی و دستمزدها افزایش یافته است و کمک‌های وعده داده شده دولت که تاکنون محقق نشده است می‌تواند جان تازه ای به پروژه سبزه میدان ببخشد.

عضو شورای شهر زنجان، همکاری و هماهنگی دستگاه‌های مختلف را جهت اتمام پروژه‌های شاخصی همچون پروژه‌های سبزه‌میدان ضروری دانست و خاطرنشان کرد: همه تلاش‌ها و پیگیری‌های لازم در حال انجام است تا پروژه گفته شده در بازه زمانی معین شده به پایان رسد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

بهبود وضعیت حوزه سلامت در دشتستان با جدیت دنبال می‌شود

ش جولای 25 , 2020
به گزارش خبرنگار مهر، ابراهیم رضایی عصر شنبه در بازدید از بیمارستان شهید گنجی برازجان اظهار داشت: این روزها شاهد تلاش مستمر کادر درمانی و ایثار آنها در بیمارستان‌ها هستیم. وی با بیان اینکه گروه‌های جهادی با حضور در بیمارستان‌ها حرکتی بزرگ را رقم زدند، تصریح کرد: صحنه‌های دوران دفاع […]

سردبیر

جانی واتسون

ما عاشق وردپرس هستیم و برای گسترش وردپرس بین فارسی زبانان سراسر دنیا، از سال ۱۳۹۰، فعالیت خود را به‌طور جدی آغاز نمودیم و همواره برای افزایش یادگیری همزبان های عزیزمان در سراسر دنیا، برنامه های آموزشی و محصولات ویژه آماده می‌‌نماییم.

دسترسی سریع