علوی: در بحث اساسنامه وزارت ورزش و جوانان نهایت همکاری را با فوتبال داشته است

سخنگوی فدراسیون فوتبال گفت: سعی ما در این مدت تعامل با نهاد بالا دستی بین المللی و همچنین تاکید بر تبعیت از قوانین داخلی بود و وزارت ورزش هم نهایت همکاری و تعامل را با فوتبال کشور داشته است.

به گزارش ایلنا،امیر مهدی علوی،سخنگوی فدراسیون فوتبال عنوان کرد: در روزهای حساس و سرنوشت سازی که در آن قرار داریم، متاسفانه برخی دایه مهربانتر از مادر شده‌اند و به هر لطایف الحیلی دنبال صدمه زدن به منافع ملی هستند. شاید ساده ترین راه همین باشد که با نقل برخی موضوعات غیرواقعی آن هم خارج از گود فضا را مکدر کنند و بعد در پس هر رخدادی ژست پیروزمندانه بگیرند اما قطعا نمی توانند مردم را فریب بدهند زیرا این حرکات قدیمی شده است.

وی افزود: واقعیت این است که فدراسیون فوتبال در ماه‌های اخیر تلاش گسترده‌ای را در مکاتبات، جلسات ویدیویی و مذاکرات متعدد داشته تا مباحث مورد نظر فیفا در پیش نویس اساسنامه جدید اعمال شود. سعی فدراسیون فوتبال در همه این مدت تعامل با نهاد بالا دستی بین المللی و همچنین تاکید بر تبعیت از قوانین داخلی بود و در این مدت وزارت محترم ورزش و جوانان هم نهایت همکاری، همراهی و تعامل را در این چارچوب با فوتبال کشور داشته است.

علوی خاطرنشان کرد: تا به امروز فیفا در اساسنامه پیشنهادی اینکه فدراسیون فوتبال کشورمان یک نهاد عمومی غیر دولتی باشد را نپذیرفته است.با این وجود تلاش فدراسیون فوتبال در این باره ادامه خواهد داشت

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

پرونده اراضی هفت سنگان در حال رسیدگی است/ واحدهای مسکونی خالی مالیات می‌پردازند

د ژوئن 29 , 2020
وزیر راه و شهرسازی در حاشیه سفر به استان قزوین گفت: موضوع پرونده اراضی هفت سنگان استان قزوین در حال رسیدگی است و پس از صدور رای قطعی، وزارت راه و شهرسازی در این زمینه ورود پیدا می کند. محمد اسلامی در پاسخ به سئوال خبرنگار ایلنا در قزوین، در […]

سردبیر

جانی واتسون

ما عاشق وردپرس هستیم و برای گسترش وردپرس بین فارسی زبانان سراسر دنیا، از سال ۱۳۹۰، فعالیت خود را به‌طور جدی آغاز نمودیم و همواره برای افزایش یادگیری همزبان های عزیزمان در سراسر دنیا، برنامه های آموزشی و محصولات ویژه آماده می‌‌نماییم.

دسترسی سریع