علیرضا بیرانوند – پرسپولیس؛ خداحافظی در کار نیست

بیرانوند در شرایطی هفته آینده راهی بلژیک خواهد شد که در برنامه خداحافظی پرسپولیس حضور نیافت.

به گزارش ایلنا، علیرضا بیرانوند که از یازدهم تیرماه با توجه به قراردادش با انتورپ در تمرینات پرسپولیس غایب بوده، اکنون در شرایطی حضورش در این باشگاه بلژیکی و مقدماتش سفرش به این کشور در هفته آینده مهیا شده که قصد ندارد در برنامه خداحافظی باشگاه پرسپولیس حضور یابد.

 

بیرانوند که بعد از دعوت به جلسه کمیته انضباطی از این باشگاه گلایه دارد، نسبت به برخی اختلافات مالی شکل گرفته نیز ناراضی است و همین مساله باعث شده تا برخلاف برنامه ریزی شکل گرفته توسط بازیکنان و مسوولان باشگاه در برنامه خداحافظی حضور نیابد. بیرانوند با توجه به مطالباتی که از باشگاه پرسپولیس دارد انتظار داشت بخشی از مبلغ رضایتنامه اش از انتورپ را به عنوان طلبش، به حساب خود واریز کند که با مخالفت باشگاه همراه شده است. او همچنین هفته گذشته در گلایه به مشکلات مدیریتی این باشگاه گفتگوی تندی را مطرح کرد که باعث دعوتش به کمیته انضباطی شده بود. 

 

اختلاف نظری که اکون باعث خواهد شد تا او برای خداحافظی و برنامه ترتیب داده شده از سوی باشگاه حضور نیابد و احتمالا با دلخوری راهی بلژیک شود. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

ضرورت تسریع در روند اجرای پروژه راه آهن شیراز - بوشهر

پ جولای 9 , 2020
نماینده بوشهر در شورای عالی استان ها به ضرورت تسریع در روند اجرای پروژه راه آهن شیراز – بوشهر تاکید کرد. به گزارش خبرنگار ایلنا، طاها دشتی مطلق در سی و سومین اجلاس عمومی این شورا که امروز در ساختمان قدیم مجلس شورای اسلامی برگزار شد، اظهار داشت: شوراها یکی از […]

سردبیر

جانی واتسون

ما عاشق وردپرس هستیم و برای گسترش وردپرس بین فارسی زبانان سراسر دنیا، از سال ۱۳۹۰، فعالیت خود را به‌طور جدی آغاز نمودیم و همواره برای افزایش یادگیری همزبان های عزیزمان در سراسر دنیا، برنامه های آموزشی و محصولات ویژه آماده می‌‌نماییم.

دسترسی سریع