علی پروین: تا سلطانی‌فر هست بساط همین است/ او مقصر تمام مشکلات است

پیشکسوت پرسپولیس علیه وزیر ورزش و جوانان انتقاداتی را مطرح کرد.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، علی پروین در خصوص وضعیت شیوع ویروس کرونا اظهار داشت: ما که با این وضعیت می سازیم اما طی چند وقت اخیر مردم کمی کم ملاحظه و بیخیال شده‌اند. اینکه چه دلیلی دارد را نمی‌دانم. البته در خانه ماندن هم سخت شده ولی اینکه در خانه بمانی هم سخت شده است. من در عمرم اینقدر دستم را نشسته بودم اما الان از صبح تا شب دستم را بیست سی دفعه می‌شورم. ماسک دوست ندارم و نمی‌دانم چه حسابی است که دوست ندارم اما خیلی ملاحظه می‌کنم و مراقب هستم.

وی در مورد شروع دوباره فوتبال در این شرایط و خطراتی که باعث شده خیلی‌ها به این وضعیت انتقاد داشته باشند هم گفت: مساله پرسپولیس نیست و این تیم صدر جدول است. اما شما دو تیم آخر جدول را حساب کن که چه می خواهند کنند. یک سری تیم وسط جدول هستند که همیشه هستند و این ها آرزوی‌شان این است که لیگ تعطیل شود. غیر از این است مگر؟ یک سری تیم‌ها هستند که از رده ششم تا هفتم بازی می‌کنند تا دوازدهم و یک سری تیم‌ها هم برای سهمیه بازی می‌کنند. مساله پرسپولیس و استقلال نیست و بهترین کار این است که بازی‌ها شروع و دنبال شود.

پیشکسوت پرسپولیس در مورد شرکت پیشکسوتان باشگاه و نقش حمایتی آن هم گفت: ما لیدر نیستیم و فقط بزرگتر هستیم. ما شرکت درست کردیم تا مردم بدانند که پیشکسوتان موجود هستند و نگذارند وقتی کسی مُرد دور هم جمع شویم. الان به دنبال راه‌هایی هستیم که اگر روزی خواستند پرسپولیس را خصوصی کنند شرکت پرسپولیس هم در آن کار را دنبال کند.

پروین درمورد روند خصوصی سازی دو باشگاه هم گفت: اصلا امکان ندارد خصوصی شود اگر بشود که چیز خوب است و خدا کند که بشود. اما از نظر من امکان ندارد.

وی با انتقاد از قرارداد مارک ویلموتس و غرامت سنگینی که فدراسیون باید به او بدهد هم گفت: من زیاد دنبال نمی کنم اما باید تاسف خورد که کسی را به عنوان مربی بیاورد برای 4 ماه و 100 میلیارد بدهید. آدم تاسف می خورد و دلش می سوزد. مربی ایرانی چه کم دارد از این مربیان؟ به حضرت عباس اگر از اینها کم داشته باشند. آخه یعنی چی؟ مثلا پرسپولیس آقای برانکو ایوانکوویچ و کالدرون را می آورد و وسط راه ولش می کنند تا برود. به نظرم مقصر آقای سلطانی فر است و تا وقتی او باشد همین بساط هست! الان ما دادکان و مایلی کهن را داریم و علی دایی چرا رییس فدراسیون نشود و علی کریمی چرا باید در خانه باشد ومهدوی کیا کجاست؟

وی ادامه داد: تمام عشق ما مردم است و خودم وقتی می خواهم آزادی بروم دو ساعت جلوتر می روم. می گویم شور و حال تماشاگران را دوست دارم و به عشق این تشویق و شور و حال آنها می روم و کیف می‌کنم و با آنها دست می‌زنم و هر کاری آنها می‌کنند من هم می‌کنم.

پروین در پایان با اشاره به برنامه ریزی برای ادامه فصل هم گفت: برای لیگ بعدی بهتر است برنامه ریزی بهتری صورت گیرد البته اگر کرونا اجازه بدهد و تا سال بعدی هم هست. المپیک هم لغو شده و همه لغو می‌شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

سفیر ایران در بلغارستان با مسئولان استان «وارنا» دیدار و رایزنی کرد

ج ژوئن 26 , 2020
سید محمد جواد رسولی محلاتی، سفیر جمهوری اسلامی ایران در بلغارستان در چارچوب سفری رسمی به استان وارنا با مقامات و مسئولین این استان از جمله استاندار، شهردار، رئیس اتاق بازرگانی، رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل بندر وارنا ملاقات کرد. به گزارش ایلنا، در این دیدار طرفین با اشاره به […]

سردبیر

جانی واتسون

ما عاشق وردپرس هستیم و برای گسترش وردپرس بین فارسی زبانان سراسر دنیا، از سال ۱۳۹۰، فعالیت خود را به‌طور جدی آغاز نمودیم و همواره برای افزایش یادگیری همزبان های عزیزمان در سراسر دنیا، برنامه های آموزشی و محصولات ویژه آماده می‌‌نماییم.

دسترسی سریع