فراز و نشیب مربی خراسانی کشتی آلیش / مسئولان به دنبال عکس یادگاری

اسفندیار کاظمی راد در گفتگو با مهر به تشریح سوابق بازیکنی و مربی‌گری خود پرداخت و اظهار کرد: به علت آسیب دیدگی پس از ۴ سال حضور در تیم ملی و کسب عناوین ملی و آسیایی، به مربی‌گری روی آوردم و در این حوزه در سال ۸۹ به عنوان مربی با تیم ملی جوانان ایران قهرمان آسیا و قهرمان جهان شدم.

مربی تیم ملی کشتی آلیش ادامه داد: پس از رسیدن به این افتخارات در رده بزرگسالان نیز به عنوان مربی با تیم همراه شدم و در مسابقات آسیایی رتبه سوم را کسب کردیم.

وی در ادامه با گلایه از برخی تصمیمات فدراسیون افزود: در مسابقات جهانی لهستان با اینکه بنا بود به عنوان مربی کنار تیم باشم اما به دلایلی این اتفاق رخ نداد و در نهایت تیم ملی در این مسابقات موفق به کسب فقط یک مدال شد و باقی کشتی گیران از دور مسابقات حذف شدند.

کاظمی راد بیان کرد: از مسئولان تقاضا می‌کنم به این رشته ورزشی توجه بیشتری داشته باشند و حمایت‌های خود را معطوف کنند تا بتوانیم این رشته ورزشی را به دنیا معرفی کنیم.

مربی تیم ملی کشتی آلیش که اینک مسئولیت این رشته ورزشی در خراسان شمالی را نیز بر عهده دارد گفت: اینک در شهر غلامان از توابع خراسان شمالی ساکن هستم و در این شهر امکانات ورزشی مناسبی وجود دارد اما استفاده مطلوب از آنها نمی‌شود و باید بررسی شود که جوانان در این زمینه مقصر هستند و یا مسئولان و پیشکسوتان که نتوانسته‌اند این رشته را به خوبی معرفی کنند.

وی با انتقاد از مسئولان ورزشی استان افزود: هیچ اهمیتی به رشته‌های ورزشی در استان داده نمی‌شود به طوری که ورزشکاران پس از حضور در مسابقات آسیایی و جهانی بسیاری، هیچ حمایتی نمی‌شوند و مسئولان صرفاً به استقبال آمده و عکس یادگاری می‌گیرند.

این ورزشکار خراسان شمالی با اشاره به شیوع کرونا نیز گفت: سعی کنیم با رعایت مسائل بهداشتی و پروتکل‌ها کرونا را شکست دهیم تا بار دیگر شاهد برگزاری انواع مسابقات آسیایی و جهانی باشیم.

وی در ادامه گریزی به کشتی آلیش بانوان نیز زد و افزود: هرچند این رشته در بین بانوان استان پیشینه قوی‌ای دارد اما اکنون در حالت راکد است اما پس از کرونا محلی برای آغاز مجدد تمرین‌ها در نظر می‌گیریم.

کاظمی راد در انتها گفت: بانوان خراسان شمالی در این رشته ورزشی جز بهترین‌ها بوده‌اند اما عدم حمایت‌ها باعث شده از این رشته ورزشی انصراف دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

نامه اساتید و کارمندان دانشگاه آزاد به رئیس جمهور

ی جولای 26 , 2020
به گزارش خبرنگار مهر، برخی از اساتید و کارمندان دانشگاه آزاد در نامه ای سرگشاده خطاب به رئیس جمهور و رئیس شورای عالی انقلاب فرهنگی خواستار پرداخت ۲ هزار میلیاردی دولت به این دانشگاه و همچنین افزایش حقوق متناسب با سایر ادارات شدند.  متن نامه به شرح زیر است؛ به نام خدا […]

سردبیر

جانی واتسون

ما عاشق وردپرس هستیم و برای گسترش وردپرس بین فارسی زبانان سراسر دنیا، از سال ۱۳۹۰، فعالیت خود را به‌طور جدی آغاز نمودیم و همواره برای افزایش یادگیری همزبان های عزیزمان در سراسر دنیا، برنامه های آموزشی و محصولات ویژه آماده می‌‌نماییم.

دسترسی سریع