فرماندار خاش: آموزش مجازی با توجه به شرایط روز باید مورد توجه قرار گیرد

ایسنا/سیستان و بلوچستان فرماندار خاش سیستان و بلوچستان گفت: با هدف مقابله با بیماری ویروسی کرونا، کیفیت بخشیدن به آموزش و جبران عقب ماندگی های تحصیلی، آموزش مجازی با توجه به شرایط روز باید مورد توجه آموزش و پرورش قرار گیرد.

صاحب گل صالحی در نشست اعضای شورای آموزش و پرورش خاش با تبریک سالروز ازدواج حضرت علی (ع) و فاطمه زهرا(س) و هفته مهارت بیان کرد:در آموزش و پرورش هم بعد آموزشی و هم بعد پرورشی باید مد نظر قرار گیرد.

وی افزود: متاسفانه بین اقتصاد و آموزش شکاف عمیقی وجود دارد که جهت کاهش آن می‌بایست تدبیر گردد.

صالحی ادامه داد: تربیت نیرو باید در مسیر نیازمندی های بازار کار باشد.

وی اظهار داشت: دانش آموزان را باید متناسب با استعداد و توانایی هایشان آموزش دهیم.

فرماندار خاش گفت: نگاه منفی والدین به رشته های فنی و حرفه‌ای و کاردانش باید تغییر کند.

صالحی با تاکید بر لزوم تجهیز مدارس برای بهره وری بیشتر دانش آموزان؛ اهمیت آموزش های ضمن خدمت برای فرهنگیان را خواستار شد.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

تشدید نظارت بر اصناف/ تعطیلی ۹۷۰۰ واحد صنفی که پروتکل های کرونایی را رعایت نکردند

چ جولای 22 , 2020
معاون فنی مرکز سلامت و محیط کار وزارت بهداشت با اشاره به افزایش نظارت بر اصناف برای رعایت پروتکل‌های بهداشتی در مقابله با کرونا، از پلمب ۹۷۰۰ واحد صنفی خبر داد. به گزارش ایسنا، مهندس محسن فرهادی با اشاره به اینکه شناخت نسبت به ویروس کرونا هر روز بیشتر می‌شود، […]

سردبیر

جانی واتسون

ما عاشق وردپرس هستیم و برای گسترش وردپرس بین فارسی زبانان سراسر دنیا، از سال ۱۳۹۰، فعالیت خود را به‌طور جدی آغاز نمودیم و همواره برای افزایش یادگیری همزبان های عزیزمان در سراسر دنیا، برنامه های آموزشی و محصولات ویژه آماده می‌‌نماییم.

دسترسی سریع