فرودگاه خرم‌آباد در مسیر توسعه

ایسنا/لرستان معاون عمرانی استانداری لرستان از روند اجرای طرح توسعه فرودگاه خرم‌آباد بازدید کرد.

گودرز امیری در بازدید از روند طرح توسعه فرودگاه خرم‌آباد امروز بیست و هفتم اردیبهشت‌ماه، با ابراز رضایت از اقدامات صورت گرفته، اظهار کرد: تکمیل طرح توسعه فرودگاه مطابق با مصوبات ستاد اقتصاد مقاومتی و دستور وزیر راه و شهرسازی امسال در دستور کار قرار گیرد.

وی همچنین از تلاش‌های مدیر فرودگاه خرم‌آباد برای ایجاد پایگاه هوانوردی عمومی در غرب کشور استقبال و بر حمایت مقامات استان از این طرح تأکید کرد.

علی کاملی مدیر فرودگاه خرم‌آباد نیز در این بازدید ضمن تشکر از توجه ویژه مقامات استان گزارشی از آخرین وضعیت طرح‌های توسعه و زیباسازی و جدول‌بندی بلوار ورودی فرودگاه را ارائه و خواستار حمایت مسئولین ارشد استان برای تکمیل این طرح‌ها و راه‌اندازی پایگاه هوانوردی شد.

وی در خصوص وضعیت پروازها گفت: پروازهای شرکت هواپیمایی ماهان بعد از یک وقفه دوماهه مجدداً از سر گرفته‌شده و با اضافه شدن ۲ پرواز در حال حاضر تعداد ۱۰ صورتی نشست‌وبرخاست به مقصد تهران انجام می‌گیرد و قطعاً در هفته‌های آینده شاهد برقراری مجدد سایر پروازها خواهیم بود.

مدیر فرودگاه خرم‌آباد همچنین افزایش پروازهای این فرودگاه را منوط به هم‌افزایی و همکاری مسئولان ارشد استان و نمایندگان خرم‌آباد در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد.

گفتنی است امیری ضمن بازدید از باند و سطوح پروازی و ساختمان‌های عملیاتی از پاویون جدید دولت، اپرون و ساختمان‌های ترمینال و برج مراقبت قدیم فرودگاه خرم‌آباد برنامه‌ریزی شده برای ایجاد پایگاه هوانوردی عمومی بازدید کرد.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

روابط عمومی، ابزار مدیریتی برای فعالیت‌های حرفه‌ای و تخصصی است

ش مه 16 , 2020
ایسنا/آذربایجان شرقی نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی با تبریک روز ارتباطات و روابط عمومی به فعالان این عرصه در استان، گفت: روابط عمومی، ابزار مدیریتی برای فعالیت‌های حرفه‌ای و تخصصی است و جایگاه و نقش روابط عمومی در کمک به تصمیم‌گیری‌های مدیریتی باید بازخوانی شود. حجت‌الاسلام والمسلمین سیدمحمدعلی آل‌هاشم […]

سردبیر

جانی واتسون

ما عاشق وردپرس هستیم و برای گسترش وردپرس بین فارسی زبانان سراسر دنیا، از سال ۱۳۹۰، فعالیت خود را به‌طور جدی آغاز نمودیم و همواره برای افزایش یادگیری همزبان های عزیزمان در سراسر دنیا، برنامه های آموزشی و محصولات ویژه آماده می‌‌نماییم.

دسترسی سریع