فروش 90 میلیارد ریالی محصولات شرکت‌های دانش‌بنیان پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان

رئیس پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان گفت : یک سوم شرکت‌های دانش‌بنیان استان در پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان مستقر هستند که سال گذشته بیش از 90 میلیارد ریال فروش محصول داشتند .

به گزارش ایلنا از سمنان، علی حقیقی اصل گفت : در مجموع 30 شرکت دانش‌بنیان در استان فعال هستند  که از این تعداد  10 شرکت در پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان فعالیت می‌کنند که عمدتا نیز محصولات بسیار ارزشمندی را تولید و روانه بازار کرده اند.

 حقیقی اصل افزود : شرکت های فناور پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان درسال 1398،  9 میلیارد و 600 میلیون تومان فروش محصول داشته اند .

وی با بیان اینکه یکی از رسالت های ایجاد پارک ها ایجاد اشتغال در کنار پرورش ایده ها است افزود : اشتغال صورت گرفته توسط شرکت های فناور درسال 1398، 475 نفر به صورت پاره وقت و تمام وقت بوده است .

وی از کمک به واحدهای فناور و شرکت‌های دانش‌بنیان برای حضور در نمایشگاه‌ها و بازارهای داخلی و خارجی خبر داد و گفت: در همین راستا بخشی از هزینه‌های حضور این واحدها در نمایشگاه‌های معتبر داخلی و خارجی پرداخت می‌شود تا زمینه بهتری برای عرضه تولیدات این واحدها فراهم شود.

رئیس پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان به اقدام پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان در راستای حمایت از شرکتهای فناور این پارک دانشگاهی اشاره کرد و گفت : اختصاص تسهیلات ویژه اعتباری از منابع پارک علم و فناوری برای هر شرکت فعال در زمینه مقابله با کرونا ، تخفیف 50 درصدی در اجاره دفاتر شرکتها برای ماه های اسفند 98 و فروردین 99. ، تعویق 2 ماهه بازپرداخت تسهیلات حمایتی شرکتهای آسیب دیده از شیوع بیماری کرونا ، برگزاری 20 برنامه آموزشی مرتبط با نیاز فناوران؛ و معرفی 7 شرکت فناور آسیب دیده از بیماری کرونا به معاونت علمی و فناوری برای اخذ تسهیلات کرونا از جمله ی این اقدامات است .

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

هایجک بزرگ رئال مادرید از بارسلونا، مارتنیز در آستانه پیوستن به کهکشانی‌ها

د سپتامبر 14 , 2020
رئال مادرید وارد رقابت برای جذب مهاجم آرژانتینی اینتر میلان شد. به گزارش ایلنا، نشریه اسپورت‌مدیاست مدعی شد وکلای لائوتارو مارتینز با پیشنهاد دستمزد سالیانه ۸ میلیون یورویی رئال‌مادرید برای این بازیکن آرژانتینی موافقت کرده‌اند و اینتر در نظر دارد با فروش او، رقم مورد نیاز خود برای به خدمت […]

سردبیر

جانی واتسون

ما عاشق وردپرس هستیم و برای گسترش وردپرس بین فارسی زبانان سراسر دنیا، از سال ۱۳۹۰، فعالیت خود را به‌طور جدی آغاز نمودیم و همواره برای افزایش یادگیری همزبان های عزیزمان در سراسر دنیا، برنامه های آموزشی و محصولات ویژه آماده می‌‌نماییم.

دسترسی سریع