فعالسازی ظرفیت‌های خالی صنعت و معدن قزوین

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین گفت: فعالسازی ظرفیت‌های‌خالی صنعت و معدن استان قزوین از سیاست‌های دولت و وزارت صمت بوده و برنامه‌ریزی‌های لازم در این زمینه صورت گرفته است.

به گزارش خبرنگار ایلنا از قزوین، عزیزاله افضلی در جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان آوج، اظهار کرد: با فعال شدن این ظرفیت‌ها شاهد اشتغالزایی بالاتری از پیش‌بینی‌های انجام شده در سال ۹۹ خواهیم بود.

افضلی در ادامه با اشاره به مجوزهای تاسیس صنعتی و معدنی صادر شده در آوج، گفت: به دنبال تعیین تکلیف نهایی این مجوزها و تشویق و ترغیب سرمایه گذاران برای سرمایه گذاری در شهرستان آوج هستیم.

رئیس سازمان صمت استان در ادامه افزود: وجود معادن با پتانسیل و ذخایر بالا، تنوع کنسانتره و دسترسی به شاهراه‌های ارتباطی کشور از مزایای نسبی آوج بوده که در همین راستا اقدامات گسترده ای در سال جهش تولید از سوی سازمان صمت استان در دست اجرا است.

وی با اشاره به آغاز عملیات احداث کارخانه معدن فرآوری کربنات کلیسم در این شهرستان، بیان کرد: بسیار خوشحالیم که در هفته هفتم پویش ملی “تولید – تداوم امید” وزارت صمت شاهد کلنگ زنی احداث یک واحد معدنی در شهرستان آوج هستیم که موجب اشتغالزایی و رشد و شکوفایی شهرستان خواهد شد.

شهرستان آوج در ۱۲۰ کیلومتری قزوین واقع شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

توزیع ۴ هزار جهیزیه به همت بسیج تا پایان ماه ذی‌الحجه

پ جولای 23 , 2020
رئیس سازمان بسیج مستضعفین از توزیع 4 هزار سری جهیزیه به همت بسیج تا پایان ماه ذی الحجه در بین خانوارهای نیازمند خبرداد. به گزارش ایلنا، غلامرضا سلیمانی ظهر امروز در آیین رونمایی از ۴۰۰ جهیزیه به خانواده های محروم استان اصفهان با بیان اینکه کمک به ازدواج جوانان بسیار […]

سردبیر

جانی واتسون

ما عاشق وردپرس هستیم و برای گسترش وردپرس بین فارسی زبانان سراسر دنیا، از سال ۱۳۹۰، فعالیت خود را به‌طور جدی آغاز نمودیم و همواره برای افزایش یادگیری همزبان های عزیزمان در سراسر دنیا، برنامه های آموزشی و محصولات ویژه آماده می‌‌نماییم.

دسترسی سریع