قرارگاه‌ بازپروری و سالم‌سازی معتادان در لرستان ایجاد شود

به گزارش خبرگزاری مهر، حجت الاسلام سید احمدرضا شاهرخی امروز سه شنبه در دیدار با سردار مؤمنی دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر، گزارشی پیرامون وضعیت فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی استان لرستان ارائه کرد و اظهار داشت: نرخ بالای بیکاری و عدم رونق مطلوب کسب و کار، کارخانه‌ها، کارگاه‌های تعطیل شده و عدم دامپروری و کشاورزی مکانیزه و عدم تخصیص کافی آب، برای آبیاری دشت‌های وسیع و حاصلخیز منجر به آسیب‌های اجتماعی از جمله اعتیاد به مواد مخدر و خرید و فروش آن، طلاق و … شده است.

وی تاکید کرد: رفع این مشکلات نیازمند توجه خاص ستاد مبارزه با مواد مخدر، برای کمک به فعالیت‌های فرهنگی و ورزشی و اجرای برنامه‌هایی که منجر به پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی و خانوادگی است.

نماینده ولی‌فقیه در لرستان، لرستان را نیازمند قرارگاه‌هایی برای بازپروری و سالم‌سازی معتادان عنوان کرد و گفت: در این جهت امکانات استان ناکافی است.

حجت الاسلام شاهرخی، همچنین برگزاری دوره‌های آموزشی خانواده با موضوعات آسیب‌های اجتماعی را امری ضروری دانست که ستاد مبارزه با مواد مخدر می‌تواند در این راستا کمک‌های قابل توجهی به استان کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

وزیر کشور نمایندگان خود را به لرستان اعزام می‌کند

س سپتامبر 15 , 2020
به گزارش خبرگزاری مهر، عبدالرضا رحمانی فضلی امروز سه شنبه در دیدار با نماینده ولی فقیه در لرستان، اظهار داشت: مردم استان لرستان مردمی با ایمان، غیرتمند و دلاور هستند که در برنامه ریزی و اختصاص بودجه نیازمند توجه بیشتری هستند. وی افزود: خوشبختانه نماینده ولی فقیه در لرستان از […]

سردبیر

جانی واتسون

ما عاشق وردپرس هستیم و برای گسترش وردپرس بین فارسی زبانان سراسر دنیا، از سال ۱۳۹۰، فعالیت خود را به‌طور جدی آغاز نمودیم و همواره برای افزایش یادگیری همزبان های عزیزمان در سراسر دنیا، برنامه های آموزشی و محصولات ویژه آماده می‌‌نماییم.

دسترسی سریع