قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء حاشیه شهر اهواز را ساماندهی می کند

به گزارش خبرگزاری مهر، در راستای استفاده از ظرفیت‌های قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء در توسعه زیرساخت‌های شهر اهواز و توسعه همکاری در اجرای طرح‌های ساماندهی حاشیه شهر اهواز تفاهم‌نامه‌ای با همین مضمون، امروز بین قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء (ص) و شهرداری اهواز به امضا رسید.

در این تفاهم‌نامه شهرداری اهواز کارفرما و قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء پیمانکار است.

بهره‌گیری از توانمندی‌های قرارگاه به منظور طراحی، تأمین و ساخت پروژه‌ها در راستای ساماندهی حاشیه شهر اهواز، ساماندهی حاشیه یا مناطق غرب اهواز – خرمشهر و مناطق مرکزی ولی قدیمی کم برخوردار اهواز نظیر چهارصد دستگاه، حصیرآباد، منبع آب و امثال آن، موضوع این تفاهم‌نامه است.

این تفاهم‌نامه در حضور غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان، به امضای سعید محمد فرمانده قرارگاه خاتم و موسی شاعری شهردار اهواز رسید.

فرمانده قرارگاه خاتم در مراسم امضای این تفاهم‌نامه گفت: مردم استان خوزستان و شهر اهواز حق بزرگی بر گردن کشور دارند و بر اساس تأکیدات مقام معظم رهبری و فرمانده کل سپاه، قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء (ص) در دو سال گذشته پیگیری‌های متعددی را برای رفع مشکلات این استان و شهر اهواز انجام داده است.

سعید محمد افزود: به جز موضوع حل مشکل آب استان، اجرای دو پروژه فاضلاب شهر اهواز و پروژه‌های شهری اهواز از موضوعاتی است که مورد توجه جدی قرارگاه است.

در ادامه موسی شاعری شهردار اهواز، نیز در این نشست عنوان کرد: یکی از مشکلات شهر اهواز، مشکل دفن پسماندهای این شهر است که احداث کارخانه زباله‌سوز با تکیه بر تکنولوژی روز دنیا از نیازهای اساسی شهر اهواز است که از قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء (ص) درخواست می‌کنیم که به این موضوع نیز ورود کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

نوجوان ۱۵ ساله در شهرستان شوشتر غرق شد

س جولای 21 , 2020
مهدی ایوبی در گفت‌وگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: طی تماس تلفنی به سامانه ۱۲۵ سازمان آتش‌نشانی مبنی بر غرق شدن نوجوان ۱۵ ساله به این سازمان گزارش شد. وی افزود: این حادثه در کانال آب بعد پل شهرک شهید نور محمدی در شوشتر اتفاق افتاد و بلافاصله نیروهای امداد […]

سردبیر

جانی واتسون

ما عاشق وردپرس هستیم و برای گسترش وردپرس بین فارسی زبانان سراسر دنیا، از سال ۱۳۹۰، فعالیت خود را به‌طور جدی آغاز نمودیم و همواره برای افزایش یادگیری همزبان های عزیزمان در سراسر دنیا، برنامه های آموزشی و محصولات ویژه آماده می‌‌نماییم.

دسترسی سریع