قوانین باید در جهت تولید و سرمایه گذاری اصلاح شود

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار قزوین گفت: قوانین باید در جهت تولید و سرمایه گذاری اصلاح شود و مدیران دستگاه‌ها با نگاه مثبت امور را پیگیری و رفع کنند.

به گزارش‌خبرنگار ایلنا در قزوین، عیسی قبادی روز پنجشنبه در جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان آوج، افزود: علیرغم همه فشارهای اقتصادی و تحریم‌هایی که از سوی دشمنان انقلاب صورت می‌گیرد، شاهد یک نوع شادابی در بین صنعتگران و تولید کنندگان هستیم.

وی افزود: با توجه به شرایط اقتصادی کشور باید تغییر رویکرد به نفع تولید اتفاق بیفتد و بانک‌ها در جهت حمایت از تولید، رفتار و عملکرد خود را تغییر دهند.

این مسئول گفت: در حال حرکت به سمت اقتصاد درون زا هستیم و اگر تحریم‌ها هم برداشته شود دیگر به گذشته برنمی‌گردیم و در حال توسعه در همه زمینه‌ها هستیم.

قبادی در خصوص توسعه شهرستان آوج، گفت: رفع مشکلات و نیاز اشتغال شهرستان برای مدیریت ارشد استان مهم بوده و همه تلاش‌ها برای رفع مشکلات و معضلات آن متمرکز شده است.  

وی گفت: زیر ساخت‌های لازم در شهرستان آوج ایجاد نشده است و برای توسعه یافتگی این شهرستان باید نگاه جدی به شهرستان صورت گیرد و بسترهای لازم برای سرمایه گذاری فراهم شود.

قبادی افزود: شهرستان آوج از ظرفیت‌های بسیار خوبی برخوردار بوده و برای استفاده از این ظرفیت‌ها نیازمند یک حمایت ویژه است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

تغییرات مجیدی در ترکیب استقلال: باقری مدافع شد!

پ جولای 23 , 2020
سرمربی تیم استقلال تهران با تغییرات عجیب تیمش را برای دیدار با نساجی روانه میدان می‌کند. به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، استقلال تهران امشب در حالی از نساجی مازندران میزبانی می‌کند که فرهاد مجیدی تصمیم گرفته تغییرات جالبی را در تیمش ایجاد کند. مجیدی با وجود در اختیار داشتن شاهین […]

سردبیر

جانی واتسون

ما عاشق وردپرس هستیم و برای گسترش وردپرس بین فارسی زبانان سراسر دنیا، از سال ۱۳۹۰، فعالیت خود را به‌طور جدی آغاز نمودیم و همواره برای افزایش یادگیری همزبان های عزیزمان در سراسر دنیا، برنامه های آموزشی و محصولات ویژه آماده می‌‌نماییم.

دسترسی سریع