قیمت جهانی طلا به دنبال ثبت سومین رشد متوالی هفتگی

به گزارش خبرنگار مهر به نقل از سی‌ان‌بی‌سی، در حالی که شدت گرفتن موج جدید ابتلاء به ویروس کرونا امید برای ریکاوری سریع‌تر اقتصاد جهانی را کمرنگ کرده است، قیمت‌های طلا به سوی ثبت سومین رشد هفتگی متوالی خود پیش می‌روند.

قیمت خرید نقدی هر اونس طلا در بورس لندن، اسپات‌گلد، ۰.۱ درصد رشد کرد و به ۱۷۴۲.۶۱ دلار رسید. این شاخص تنها یک روز قبل به بالاترین سطح خود از اکتبر ۲۰۱۲ رسید و ۱۷۷۹.۰۶ دلاری شد. در معاملات چند روز اخیر قیمت‌های طلا با تداوم اضطراب در بازار حول همین سطح باقی مانده‌اند. تا به این لحظه رشد هفتگی شاخص اسپات‌گلد به ۱.۱ درصد رسیده است.

قیمت پیش‌خرید هر اونس طلای آمریکا به دنبال رشد در معاملات دیشب، تا ساعت ۱۶:۴۳ به وقت تهران ۱.۴۰ دلار دیگر رشد کرد و به ۱۷۷۲ دلار رسید.

تا به اینجای امسال قیمت‌های طلا بیش از ۱۶ درصد رشد کرده‌اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

حسین قلمی هنرمند پیشکسوت سازنده سازهای ایرانی درگذشت

ج ژوئن 26 , 2020
به گزارش خبرنگار مهر، حسین قلمی از استادان و هنرمندان شاخص سازنده سازهای ایرانی روز جمعه ششم تیرماه دار فانی را وداع گفت. مرحوم قلمی از استادان صاحب سبک و شناخته شده عرصه ساز سازی بود. در پیشینه فعالیت‌های هنری زنده یاد قلمی آمده است: «حسین قلمی در ۱۰ مهر […]

سردبیر

جانی واتسون

ما عاشق وردپرس هستیم و برای گسترش وردپرس بین فارسی زبانان سراسر دنیا، از سال ۱۳۹۰، فعالیت خود را به‌طور جدی آغاز نمودیم و همواره برای افزایش یادگیری همزبان های عزیزمان در سراسر دنیا، برنامه های آموزشی و محصولات ویژه آماده می‌‌نماییم.

دسترسی سریع