قیمت فولاد، میلگرد و سیمان در بازار تثبیت می‌شود

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی‌گفت: قیمت فولاد، میلگرد و سیمان در بازار تثبیت می‌شود.

به گزارش ایلنا از اردبیل، علی نیکزاد با اعلام این خبر تصریح کرد: در هفته‌های اخیر متاسفانه قیمت سیمان و فولاد به حال خود رها شده بود و در این رابطه چند جلسه با حضور سرپرست وزارت صمت برگزار کردیم.

وی گفت: بدون آنکه قصد دخالت در امور اجرایی داشته باشیم، با کار کارشناسی به این نتیجه رسیدیم که سیمان تنی با ارزش افزوده و حمل به صورت فله‌ای نباید بیشتر از ۲۹۰ هزار تومان قیمت داشته باشد.

نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین بیان کرد: در موضوع ورق و میلگرد به علت اینکه قیمت آن در بازار بالا بود، در دولت به این نتیجه رسیدند که قیمت تمام شده هر کیلو ورق میلگرد باید بر مبنای قیمت جهانی و معادل ارز نیمایی محاسبه و به مصرف کننده عرضه شود که این عدد امروز قاعدتا با ارز نیمایی نباید هر کیلویی بیشتر از ۸ هزار و ۵۰۰ تومان باشد.

نیکزاد افزود: مصوبات جلسه ای که داشتیم منجر به ثبات قیمت‌ها در بازار خواهد شده و ضمن این‌که دوباره کارگاه‌های عمرانی فعال می‌شوند باعث می‌شود تا تاثیر زیادی بر قیمت تمام شده مسکن نداشته باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

استاندار خراسان رضوی یکی از گزینه‌های وزارت صمت/ مشکل اصلی کارخانه‌ها فقدان مدیریت اقتصادی است

س جولای 28 , 2020
نماینده مردم بردسکن ، کاشمر، خلیل آباد و کوهسرخ از معرفی وزیر صنعت، معدن و تجارت توسط دولت در هفته جاری خبرداد و گفت: یکی از گزینه‌های دولت احتمالا استاندار خراسان رضوی است. حجت الاسلام جواد نیک بین در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا، در حاشیه بازدید از کارخانه نساجی کاشمر اظهار […]

سردبیر

جانی واتسون

ما عاشق وردپرس هستیم و برای گسترش وردپرس بین فارسی زبانان سراسر دنیا، از سال ۱۳۹۰، فعالیت خود را به‌طور جدی آغاز نمودیم و همواره برای افزایش یادگیری همزبان های عزیزمان در سراسر دنیا، برنامه های آموزشی و محصولات ویژه آماده می‌‌نماییم.

دسترسی سریع