لندن باید از روسیه عذرخواهی کند

به گزارش خبرگزاری مهر، «نایجل فاراژ» رهبر حزب برگزیت انگلیس امروز در پیامی توئیتری تاکید کرد: از آنجائیکه لندن هیچ شواهدی از مداخله روسیه در انتخابات سراسری سال ۲۰۱۹ و همه‌پرسی عضویت انگلیس در اتحادیه اروپا به دست نیاورده، لازم است از مسکو عذر خواهی کنیم.

«دیمیتری پسکوف» سخنگوی دفتر ریاست جمهوری روسیه «کرملین» ساعاتی پیش بار دیگر اتهامات واهی مربوط به دخالت کشورش در انتخابات سال ۲۰۱۹ انگلیس را رد کرد.

سخنگوی دفتر ریاست جمهوری روسیه در این خصوص به خبرنگاران اعلام کرد: مسکو هرگز در فرآیند آرای الکترال آمریکا، انگلیس یا هر کشور دیگری دخالت نکرده است. ما چنین کارهایی را انجام نمی‌دهیم و تلاش دیگر کشورها برای دخالت در امور سیاسی مان را نیز تحمل نخواهیم کرد. بنابراین حتی اگر این گزارش حاوی برخی اتهامات بی‌اساس باشد، مطمئنم حتی اگر اتهاماتی هم وجود داشته باشد، هیچ پایه و اساسی برای آنها وجود نخواهد داشت، آنها بی‌اساس هستند.

گفتنی است، «دومنیک راب» وزیر خارجه انگلیس پنج‌شنبه هفته گذشته ادعا کرد که «عوامل روسی» در تلاش بودند تا با انتشار اسناد محرمانه تجاری میان لندن و واشنگتن در انتخابات این کشور مداخله کنند!

ادعای وزیر خارجه انگلیس در حالی مطرح می‌شود که لندن تا کنون در این خصوص هیچ سند و مدرکی را ارائه نکرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

ریشه اصلی ناامنی در منطقه و عراق حضور نامشروع آمریکا است

س جولای 21 , 2020
به گزارش خبرگزاری مهر، دریابان علی شمخانی نماینده مقام معظم رهبری و دبیر شورای عالی امنیت ملی کشورمان بعدازظهر امروز با مصطفی الکاظمی نخست وزیر عراق دیدار و پیرامون آخرین تحولات سیاسی و امنیتی منطقه به ویژه روند مبارزه با تروریسم و جریان های حامی آن و  پرونده های امنیتی […]

سردبیر

جانی واتسون

ما عاشق وردپرس هستیم و برای گسترش وردپرس بین فارسی زبانان سراسر دنیا، از سال ۱۳۹۰، فعالیت خود را به‌طور جدی آغاز نمودیم و همواره برای افزایش یادگیری همزبان های عزیزمان در سراسر دنیا، برنامه های آموزشی و محصولات ویژه آماده می‌‌نماییم.

دسترسی سریع