لوکا بوناچیچ سرمربی ذوب آهن شد

سرمربی کروات سابق چند تیم لیگ برتری بار دیگر هدایت یک تیم ایرانی را در دست گرفت.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، ذوب آهن اصفهان سرمربی جدید خودش را معرفی کرد و لوکا بوناچیچ کروات هدایت این تیم را در هفته‌های باقی مانده فصل در اختیار گرفت.

ذوبی‌ها که فصل را با منصوریان شروع کرده و با رادولوویچ مونته‌نگرویی ادامه دادند در نهایت پس از عدم بازگشت وی به ایران تصمیم به انتخاب سرمربی جدید گرفتند و با لوکا بوناچیچ به توافق رسیدند.

بوناچیچ تا کنون هدایت چند تیم ایرانی را بر عهده داشته و آخرین حضورش در ایران مربوط به گسترش فولاد است. وی همچنین سابقه حضور در ذوب آهن را داشته و برای بار دوم روی نیمکت این تیم می‌نشیند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

پیام تبریک باشگاه تراکتور به مناسبت قهرمانی تیم فوتسال مس‌سونگون

ج ژوئن 26 , 2020
باشگاه تراکتور سومین قهرمانی پیاپی تیم فوتسال مس سونگون در لیگ‌برتر را تبریک گفت. به گزارش ایلنا و به نقل از روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی و اقتصادی تراکتور، متن پیام به شرح ذیل است: “باسمه تعالی ثبت هت‌تریک قهرمانی از سوی تیم فوتسال مس‌سونگون افتخار بزرگی است که برای […]

سردبیر

جانی واتسون

ما عاشق وردپرس هستیم و برای گسترش وردپرس بین فارسی زبانان سراسر دنیا، از سال ۱۳۹۰، فعالیت خود را به‌طور جدی آغاز نمودیم و همواره برای افزایش یادگیری همزبان های عزیزمان در سراسر دنیا، برنامه های آموزشی و محصولات ویژه آماده می‌‌نماییم.

دسترسی سریع