لیگ برتر والیبال | برتری شهرداری ارومیه مقابل تیم مدعی شهداب / باخت فنی شهروند اراک در رامسر

در حساس ترین بازی هفته دوم لیگ برتر والیبال شهرداری ارومیه سه بر یک مقابل شهداب یزد به برتری رسید.

به گزارش ایلنا ، هفته دوم لیگ برتر والیبال از ساعت ۱۶ در هفت شهر آغاز شد که تیم های شهرداری ارومیه ، سایپا ، هورسان رامسر ، سپاهان اصفهان ، شهرداری ورامین و فولاد سیرجان مقابل رقبای خود به برتری رسیدند.

در این هفته ، رقابت دو تیم شهداب یزد و شهرداری ارومیه یکی از حساس ترین بازی های لیگ برتر بود که تیم شهرداری ارومیه با نتیجه سه بر یک از سد میزبان خود گذشت ، بازی تیم های هورسان رامسر و شهروند اراک به شکل عجیبی برگزار نشد و این دیدار سه بر صفر به سود رامسری ها اعلام شد ، شهروند اراک تیمی که کارت بازی بازیکنان و کادر فنی آن صادر نشده چگونه به رامسر سفر کرد که جای سوال است ، براساس شنیده ها مدیران شهروند به تعهدات مالی خود هم عمل نکرده بودند تا شایعه کنار گذاشتن اراکی ها از لیگ برتر شنیده شود.

جدال لبنیات هراز آمل و فولاد سیرجان دیگر بازی جذاب هفته بود که سیرجانی ها با درخشش صابر کاظمی قطر پاسور خود با نتیجه سه بر یک مقابل هراز به پیروزی رسیدند.

نتایج دیدار های هفته دوم لیگ برتر به قرار زیر است:

هورسان رامسر ۳ – شهروند اراک صفر

آذرباتری ارومیه یک – شهرداری ورامین ۳ 

خاتم اردکان صفر  – سایپا تهران ۳

شهداب یزد یک – شهرداری ارومیه ۳

راهیاب ملل کردستان صفر  – فولاد مبارکه سپاهان ۳

پیکان تهران ۳ – شهرداری گنبد ۲

لبنیات هراز آمل  یک – فولاد سیرجان ۳

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

افزایش بازرسی از ادارات و شهرداری‌های استان قزوین/ برنامه های اداره بازرسی باید پویا و عملیاتی باشد

چ سپتامبر 16 , 2020
استاندار قزوین گفت: باید بازرسی و نظارت از ادارات کل، فرمانداری‌ها، بخشداری‌ها و شهرداری‌های استان به خصوص با نزدیک شدن به پایان دولت افزایش یابد و به شکلی پویاتر، عملیاتی‌تر و زنده‌تر برنامه‌ها و ماموریت‌های این حوزه در پیش گرفته شود. به گزارش خبرنگار ایلنا در قزوین، هدایت الله جمالی […]

سردبیر

جانی واتسون

ما عاشق وردپرس هستیم و برای گسترش وردپرس بین فارسی زبانان سراسر دنیا، از سال ۱۳۹۰، فعالیت خود را به‌طور جدی آغاز نمودیم و همواره برای افزایش یادگیری همزبان های عزیزمان در سراسر دنیا، برنامه های آموزشی و محصولات ویژه آماده می‌‌نماییم.

دسترسی سریع