ماجرای نزاع شهروندان غیربومی در پارک ملت دامغان / جوان ۲۵ ساله به قتل رسید

فرمانده انتظامی شهرستان دامغان از دستگیری قاتل نزاع خونین غروب یکشنبه در پارک ملت این شهرستان خبر داد و گفت: این قتل یک کشته و یک زخمی برجای گذاشت.

به گزارش ایلنا، سرهنگ سید رضاعلوی اظهار داشت: ساعت۲۰:۱۹ یکشنبه ۲۹ تیر وقوع یک درگیری منجر به جرح در پارک ملت دامغان به مرکز فوریت‌های پزشکی پلیسی دامغان ۱۱۰ اعلام شد که بی درنگ ماموران انتظامی برای بررسی موضوع به محل حادثه اعزام شدند.

سرهنگ علوی افزود: مقتول ۲۵ ساله پس از انتقال به بیمارستان به علت شدت ضربات وارده با چاقو و خونریزی زیاد جان باخت و مصدوم دوم نیز حال مساعدی ندارد. 

به گفته سرهنگ علوی از همان لحظات ابتدایی پیگیری ویژه موضوع در دستور کار کارآگاهان جنایی پلیس آگاهی قرار گرفت که سرنخ هایی از عاملان این درگیری مرگبار به دست آمد.

وی افزود: هر پنج نفر که در این درگیری حاضر بودند غیربومی و از اهالی شرق کشور هستند.

سرهنگ علوی اختلاف شخصی را عامل وقوع این درگیری اعلام کرد و افزود: متهمان پس از اعتراف به جرم خود و تکمیل پرونده به دادسرا معرفی شدند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

شرط سنی برای انتصاب و ارتقا شغلی نیازمند قانون‌گذاری در مجلس است

س جولای 21 , 2020
رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس در نامه‌ای به رئیس سازمان اداری استخدامی، گفت: منوط کردن تصدی پست های مدیریت عملیاتی، پایه، میانی و ارشد به رعایت سقف سنی نیازمند قانون گذاری در مجلس است و لازم است مفاد تصویب نامه شورای عالی اداری در این رابطه اصلاح شود. به […]

سردبیر

جانی واتسون

ما عاشق وردپرس هستیم و برای گسترش وردپرس بین فارسی زبانان سراسر دنیا، از سال ۱۳۹۰، فعالیت خود را به‌طور جدی آغاز نمودیم و همواره برای افزایش یادگیری همزبان های عزیزمان در سراسر دنیا، برنامه های آموزشی و محصولات ویژه آماده می‌‌نماییم.

دسترسی سریع