مارادونا:‌ پیراهن شماره 10 آرژانتین تا ابد به من تعلق دارد!

دیگو مارادونا، می‌گوید پیراهن شماره 10 تیم ملی آرژانتین تا ابد متعلق به اوست.

به گزارش ایلنا، دیگو مارادونا، می‌گوید پیراهن شماره 10 تیم ملی آرژانتین تا ابد متعلق به اوست. او در پست اینستاگرامی خود نوشت:” امروز سی و پنجمین سالگرد بازی حذفی مقابل ونزوئلا است. من چند روز پیش از آن دو بازی دوستانه دیگر مقابل پاراگوئه و شیلی انجام داده بودم. ولی این بعد از جام جهانی 82 اولین بازی رسمی من برای آلبی‌سلسته بود. در این سه سال غیبت از تیم ملی من هپاتیت گرفته بودم و قوزک پایم شکسته بود. آن موقع فیفا دی در کار نبود، باشگاه‌ها پاسپورت بازیکن را گرو می‌گرفتند و فدراسیون هم بهانه قبول نمی‌کرد”.

مارادونا در ادامه گفت:” وقتی به ونزوئلا رفتیم در حال ورود به هتل یک نفر با لگد به ساق پایم کوبید. برای همین است که امروز به روزنامه‌نگارها می‌گویم شما نمی‌توانید بازیکنهای امروزی را با آن روزها مقایسه کنید. فوتبال حالا عوض شده و دنیا هم دنیای دیگری است. آن زمان چیزی به اسم بازی جوانمردانه وجود نداشت و بازیکن حریف با لگد از خجالت‌تان درمی‌آمد. مردم هم نمی‌پذیرفتند که تیم ملی جام جهانی نگیرد. این بود که بیلاردو در اولین سال‌های مربی‌گری‌اش سعی می‌کرد فقط از بازیکن‌هایی که در باشگاه‌های آرژانتین بازی می‌کردند، استفاده کند. پاسارلا، بورو و والدانو که در اروپا بودند دعوت نمی‌شدند. همه اینها را گفتم که به شما بگویم من هرگز پیراهن تیم ملی آرژانتین را از تنم بیرون نمی‌آورم. به مردم دروغ نگویید. نگذارید قرنطینه روی شما تاثیر بگذارد. چون با اینکه من در برهه‌ای پیراهن شماره 10 را نداشتم ولی پیراهن شماره 10 آلبی‌سلسته تا ابد متعلق به من خواهد بود”.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

اعزام گردان بلیات تیپ ۳۹۲ زرهی به جنگل‌های خسرج خوزستان

ج مه 29 , 2020
جانشین فرمانده نیروی زمینی ارتش از اعزام گردان بلیات تیپ ۳۹۲ زرهی برای مهار آتش سوزی جنگل‌های خسرج خوزستان خبر داد. به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی ارتش، امیر سرتیپ «نوذر نعمتی» جانشین فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت: در ادامه روند مهار آتش سوزی جنگل‌های خوزستان گردان بلیات […]

سردبیر

جانی واتسون

ما عاشق وردپرس هستیم و برای گسترش وردپرس بین فارسی زبانان سراسر دنیا، از سال ۱۳۹۰، فعالیت خود را به‌طور جدی آغاز نمودیم و همواره برای افزایش یادگیری همزبان های عزیزمان در سراسر دنیا، برنامه های آموزشی و محصولات ویژه آماده می‌‌نماییم.

دسترسی سریع