مجیدی، دانشگر را اخراج کرد/ حضور بازیکنان مبتلا به کرونای استقلال در تمرین

تمرین تیم فوتبال استقلال امروز (سه شنبه) در مجموعه انقلاب برگزار شد.

به گزارش ایسنا، تمرین روز سه‌شنبه تیم فوتبال استقلال با صحبت‌های فرهاد مجیدی در مجموعه ورزشی انقلاب برگزار شد. پیش از گرم کردن و کار ساده با توپ توسط بازیکنان، آبی پوشان  به کارهای بدنی و کششی رو تشک مشغول بودند.

سیاوش یزدانی و عارف غلامی پیش از شروع تمرین امروز تیم فوتبال استقلال، در محل تمرین حاضر شدند و بعد از انجام تست کرونا محل تمرین را ترک کردند. قرار است فردا (چهارشنبه) هم از این دو بازیکن تست کرونا گرفته شود.

بازیکنان بعد از مرور یک تاکتیک حفظ توپ و انتقال توپ از دفاع به حمله، برای دقایقی فوتبال درون تیمی را در دستور کار خود قرار داده‌اند.

بخش پایانی این تمرین را مرور یک تاکتیک تیمی در قالب فوتبال درون تیمی تشکیل داد که کادرفنی بر آن نظارت ویژه‌ای داشت.

سیاوش یزدانی و عارف غلامی تنها غایبان این جلسه تمرینی بودند.

هم چنین با تصمیم فرهاد مجیدی، سرمربی استقلال، محمد دانشگر به دلیل بی انظباطی در جریان تمرین اخراج شد و اختیار باشگاه قرار گرفت.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

دیدار نخست وزیر عراق با رهبری اولین ملاقات خارجی در ایام کرونا

س جولای 21 , 2020
به گزارش خبرگزاری مهر، علی عسگری عضو دفتر نشر آثار رهبر معظم‌انقلاب در توییتر خود نوشت: نخستین دیدار خارجی رهبر معظم انقلاب در ایام کرونا با نخست وزیر کشور برادر و  مسلمان عراق برگزار شد. دیداری سازنده و در راستای تحکیم روابط دو کشور. وی افزود: پیش از این نیز […]

سردبیر

جانی واتسون

ما عاشق وردپرس هستیم و برای گسترش وردپرس بین فارسی زبانان سراسر دنیا، از سال ۱۳۹۰، فعالیت خود را به‌طور جدی آغاز نمودیم و همواره برای افزایش یادگیری همزبان های عزیزمان در سراسر دنیا، برنامه های آموزشی و محصولات ویژه آماده می‌‌نماییم.

دسترسی سریع