مجید عقیلی هنرمند گرافیست اصفهانی درگذشت

به گزارش خبرنگار مهر، مجید عقیلی هنرمند طراح گرافیک امروز ۵ مردادماه در شهر اصفهان بر اثر سکته قلبی دارفانی را وداع گفت.

فاطمه کرکه آبادی رئیس هیأت مدیره انجمن صنفی طراحان گرافیک ایران با تأیید این خبر به خبرنگار مهر گفت: این هنرمند گرافیست، از اعضای قدیمی انجمن بود و امروز بر اثر ایست قلبی در شهر اصفهان که در آنجا ساکن بود، درگذشت.

وی درباره برگزاری مراسم یادبود برای این هنرمند بیان کرد: متأسفانه به دلیل محدودیت‌های موجود در شرایط شیوع بیماری کرونا، از برگزاری مراسم معذوریم همچنان که مجمع عمومی انجمن نیز چندین ماه است که به تعویق افتاده است؛ اما بنا داریم تا یادبودی برای این هنرمند گرافیست داشته باشیم.

مجید عقیلی، متولد ۱۳۴۲ اصفهان، دانش‌آموخته دانشگاه هنر تهران و دارای مدرک درجه یک هنری از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی بود.

وی، صاحب‌امتیاز گروه گرافیک «گام» و مدرس دانشگاه‌های هنر اصفهان و هنر فارسان شهرکرد بود.

به گزارش مهر، پیکر این هنرمند در قطعه هنرمندان شهر اصفهان به خاک سپرده خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

خوزستان دلش را به کاهش موارد ابتلا خوش نکند

ی جولای 26 , 2020
ایسنا/خوزستان رئیس دانشکده علوم پزشکی آبادان با بیان اینکه رفع محدودیت‌ها نباید ناگهانی انجام شود، گفت: وضعیت کاملا شکننده است و نباید دل‌مان را به کاهش موارد ابتلا خوش کنیم؛ در حال حاضر باید از این فرصت استفاده و نیروهایمان را بازتوانی کنیم. دکتر شکرالله سلمان‌زاده در جلسه ستاد استانی […]

سردبیر

جانی واتسون

ما عاشق وردپرس هستیم و برای گسترش وردپرس بین فارسی زبانان سراسر دنیا، از سال ۱۳۹۰، فعالیت خود را به‌طور جدی آغاز نمودیم و همواره برای افزایش یادگیری همزبان های عزیزمان در سراسر دنیا، برنامه های آموزشی و محصولات ویژه آماده می‌‌نماییم.

دسترسی سریع