محدودیت‌هایى در فعالیتهاى شهرى در پایتخت اجرا می‌شود

سخنگوی شورای شهر تهران از اعمال محدودیت‌های کرونایى در پایتخت خبر داد.

به گزارش ایلنا، «علی اعطا» روز دوشنبه با اشاره به ابلاغیه به مدیریت شهری، اظهار داشت: مجموعه‌اى از محدودیت‌ها، به مدت یک هفته در تهران و شهرهاى قرمز ١٠ استان دیگر اعمال می‌شود.

وی افزود: دانشگاه‌ها و مدارس، موسسات آموزشى، کافه‌ها، مراکز همایش‌ها و مراسم و تالارها از جمله اماکن ذکر شده در فهرست اعمال محدودیت‌ها هستند.

اعطا گفت: بر این اساس تمدید محدودیت‌ها منوط به ادامه وضعیت کرونا در پایتخت خواهد داشت.

اعطا ادامه داد: در این ابلاغیه بر استفاده حداکثری از ظرفیت فضای مجازی برای خرید مایحتاج عمومی و کاهش مراجعات شهروندان تاکید شده است.

سخنگوی شورای تهران خاطر نشان کرد: هرچند به نظر مى رسد بر اساس لیست ابلاغى، اعمال محدودیت هاى مورد نظر، فعلا رویکرد حداقلى دارد.

وی از شهروندان خواست با رعایت پروتکل های اعلام شده از سوی وزارت بهداشت و پرهیز از تردد های غیر ضروری، در کاهش ابتلا به بیماری کووید ۱۹ و شیوع آن، نقش جدى ایفا کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

تسهیلات پرداختی کرونا به بخش گردشگری کافی نیست

د جولای 13 , 2020
افزایش خطرات بیماری کرونا و تداوم رکود بخش گردشگری، روشن است حمایت‌های مصوب از جمله تسهیلات پرداختی کرونا، کافی نیست و باید اقدامات جدیدی برای این بخش دردستور کار قرارگیرد. به گزارش ایلنا به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی، حجت الله میرزایی (معاون امور اقتصادی وزارت تعاون، کار […]

سردبیر

جانی واتسون

ما عاشق وردپرس هستیم و برای گسترش وردپرس بین فارسی زبانان سراسر دنیا، از سال ۱۳۹۰، فعالیت خود را به‌طور جدی آغاز نمودیم و همواره برای افزایش یادگیری همزبان های عزیزمان در سراسر دنیا، برنامه های آموزشی و محصولات ویژه آماده می‌‌نماییم.

دسترسی سریع