محدودیت ارائه خدمات تعویض پلاک براساس زوج و فرد از شنبه لغو می شود

رئیس پلیس راهور نیروی انتظامی گفت: محدودیت ارائه خدمات تعویض پلاک بر اساس فرد و زوج بودن پلاک خودرو‌ها از روز شنبه ۲۷ اردیبهشت ماه لغو می‌شود.

به گزارش ایلنا، سردار سیدکمال هادیانفر افزود: ساعت کاری این مراکز در تهران تا ساعت ۱۷ و در استان‌ها با تشخیص رییس پلیس راهور استان تا زمان کاهش مراجعین به حالت عادی ادامه می‌یابد.

وی ادامه داد: با توجه به کاهش نسبی مراجعان به مراکز تعویض پلاک، اجرای طرح فاصله گذاری و مدیریت در ورود خودرو‌ها به پارکینگ‌ها با هدف جلوگیری از تجمع در سالن‌های مراکز تعویض پلاک با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی انجام می‌گیرد.

پیش از این سرهنگ علی محمدی رئیس مرکز شماره گذاری پلیس راهور گفت: مراکز تعویض پلاک بدون مشکل و با رعایت طرح فاصله‌گذاری هوشمند فعالیت می‌کنند.

وی ادامه داد: مراکز تعویض پلاک با تعطیلی ۴۰ روزه همراه بود، اما با بازگشایی این مراکز فقط ۳ درصد افزایش مراجعان را شاهد هستیم.

وی درخصوص نحوه فعالیت مراکز شماره گذاری و تعویض پلاک اظهار داشت: برای جلوگیری از ازدحام مراجعان، خودرو‌ها به صورت زوج و فرد، یعنی خودرو‌های با پلاک زوج در روز‌های زوج و خودرو‌های با پلاک فرد در روز‌های فرد می‌توانند برای انجام تعویض پلاک مراجعه نمایند.

سرهنگ محمدی اضافه کرد: در کنار این، ساعت ارائه خدمت به هموطنان افزایش پیدا کرده است و مراکز تعویض پلاک ساعت ۷ صبح تا ۵ عصر فعالیت می‌کنند و همین امر منجر به کاهش مراجعین به مراکز نیز شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

درگذشت فوتبالیست نوجوان کرجی به علت کرونا

پ مه 14 , 2020
پیشکسوت فوتبال ایران از درگذشت یک نوجوان فوتبالیست به علت ابتلا به کرونا خبر داد. به گزارش ایلنا، خداداد عزیزی در صفحه استوری واتس اپش از فوت یکی از شرکت کنندگان مسابقه ستاره ساز خبر داد. این ضایعه تلخ برای یک فوتبالیست نوجوان کرجی به نام متین اتفاق افتاده و […]

سردبیر

جانی واتسون

ما عاشق وردپرس هستیم و برای گسترش وردپرس بین فارسی زبانان سراسر دنیا، از سال ۱۳۹۰، فعالیت خود را به‌طور جدی آغاز نمودیم و همواره برای افزایش یادگیری همزبان های عزیزمان در سراسر دنیا، برنامه های آموزشی و محصولات ویژه آماده می‌‌نماییم.

دسترسی سریع