محموله ۲۰ میلیاردی شیشه و هروئین به مقصد نرسید

ایسنا/کرمان رییس حوزه قضایی شهرستان فاریاب از توقیف محموله مواد مخدر از نوع شیشه و هروئین به ارزش تقریبی ۲۰میلیارد ریال در این شهرستان خبر داد.

بهرام سالاری در تشریح جزئیات این خبر اظهار کرد: در این رابطه دو دستگاه خودرو توقیف و یک قاچاقچی دستگیر شده است.

این مقام قضایی اعلام کرد: قاچاقچیان به طرز ماهرانه ای میزان ۲۰کیلو و ۲۰۰گرم شیشه و ۲۱کیلو ۴۷۰گرم هروئین در خودروهای توقیف شده جاسازی کرده بودند.

سالاری ضمن تشکر از تلاش های پرسنل انتظامی فاریاب، بیان کرد: سوداگران مرگ که افرادی غیربومی بودند قصد انتقال این محموله مواد مخدر را از استان سیستان و بلوچستان به سمت شهرهای مرکزی کشور را داشتند که با هوشیاری ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر فاریاب موفق به اجرای نقشه شوم خود نشدند.

رییس دادگاه عمومی فاریاب با اشاره به اینکه قانون گذار مجازات های سنگینی دراین رابطه درنظر گرفته است، گفت: دستورات قضایی لازم جهت دستگیری سایر متهمین در این پرونده صادر شده است.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

تولید انبوه موتور EF۷ از سال ۱۴۰۰

ج جولای 24 , 2020
مدیر طرح توسعه موتور خانواده EF۷ گفت: تا ۹ ماه آینده نوع تنفس طبیعی و ۱۵ ماه آینده نوع پرخوران این موتور به تولید انبوه خواهد رسید. به گزارش ایسنا،  محمد نجات در این رابطه با بیان اینکه پروژه ارتقای موتور این خانواده، در دو نوع تنفس طبیعی و پرخوران […]

سردبیر

جانی واتسون

ما عاشق وردپرس هستیم و برای گسترش وردپرس بین فارسی زبانان سراسر دنیا، از سال ۱۳۹۰، فعالیت خود را به‌طور جدی آغاز نمودیم و همواره برای افزایش یادگیری همزبان های عزیزمان در سراسر دنیا، برنامه های آموزشی و محصولات ویژه آماده می‌‌نماییم.

دسترسی سریع