مخالفت ملک عبدالله و بن زاید با طرح الحاق کرانه باختری

پادشاه اردن و ولیعهد ابوظبی امروز (چهارشنبه) بر مخالت دو کشور با هرگونه اقدام یک‌جانبه اسرائیل در خصوص مساله فلسطین از جمله طرح الحاق کرانه باختری تاکید کردند.

به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، دو طرف در جریان سفر ملک عبدالله دوم، پادشاه اردن به امارات راه‌های همکاری دو کشور در تمامی زمینه‌ها، مسائل منطقه‌ای و بین‌المللی در راس آن مساله فلسطین و پیامدهای خطرناک گام دولت اسرائیل در جهت الحاق بخش‌هایی از کرانه باختری به اسرائیل را بررسی کردند.

ملک عبدالله دوم با محمد بن زاید، ولیعهد ابوظبی و معاون فرمانده کل نیروهای مسلح این کشور به بررسی روابط برادرانه دو کشور و مسائل مهم منطقه و جهان پرداخت.

ملک عبدالله و بن زاید مخالفت خود را با تدابیر یک‌جانبه اعلام و تاکید کردند، این مساله بر خلاف قطعنامه‌های بین‌المللی بوده و منجر به نابودی فرصت‌های صلح در منطقه می‌شود.

پادشاه اردن تصریح کرد: راه حل دو کشوری تنها راه پایان دادن به مناقشه اسرائیل و فلسطین و تحقق صلح عادلانه و فراگیر از جمله تشکیل کشور فلسطین در مرزهای چهارم ژوئن ۱۹۶۷ به پایتختی قدس شرقی است.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

راه‌اندازی کمپین مشاوره رایگان ازدواج

چ جولای 22 , 2020
مدیرکل دفتر برنامه ریزی و توسعه اجتماعی جوانان از راه‌اندازی کمپین مشاوره رایگان ازدواج به جوانان خبر داد. به گزارش ایسنا، اعظم کریمی همزمان با آغاز هفته ازدواج با اشاره به ارائه مشاوره رایگان ازدواج توسط ۳۵۰ مرکز تخصصی مشاوره ازدواج و خانواده تحت نظارت وزارت ورزش و جوانان گفت: […]

سردبیر

جانی واتسون

ما عاشق وردپرس هستیم و برای گسترش وردپرس بین فارسی زبانان سراسر دنیا، از سال ۱۳۹۰، فعالیت خود را به‌طور جدی آغاز نمودیم و همواره برای افزایش یادگیری همزبان های عزیزمان در سراسر دنیا، برنامه های آموزشی و محصولات ویژه آماده می‌‌نماییم.

دسترسی سریع