مخالفت هفت بازیکن قدیمی پرسپولیس با درخواست رسول پناه

به گزارش خبرنگار مهر، مهدی رسول پناه سرپرست باشگاه پرسپولیس در هفته‌های گذشته از هفت بازیکن این تیم که بابت قهرمانی‌های فصل گذشته این تیم در لیگ برتر، جام حذفی و سوپرجام فوتبال باشگاهی ایران طلبکار بودند خواست تا از حق خود بگذرند.

این بازیکنان نه تنها با درخواست رسول پناه مخالفت کرده اند بلکه خواهان پرداخت فوری طلب‌هایشان شده اند.

سید جلال حسینی کاپیتان پرسپولیس پس از پوکر قهرمانی با این تیم در لیگ برتر اظهار داشت: آقای رسول پناه باید پرداخت داشته باشند. هفت هشت بازیکن هستیم که از سال گذشته طلب داریم. آقای عرب و آقای انصاریفرد انجام نداده اند و حالا نوبت به آقای رسول پناه رسیده است. مدیران عامل پول‌های پارسال را نداده اند اما جزو پرداختی‌های امسال قرار داده اند. البته آقای رسول پناه قول داده که آن را حل می‌کند.

باید دید سرپرست باشگاه پرسپولیس که با بدهی‌های فراوان داخلی و خارجی روبروست چه تصمیمی را در خصوص این پرونده‌ها خواهد گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

اعتراضات کارگران نیشکر هفت‌تپه در گرمای ۵۰ درجه ادامه دارد

ی جولای 26 , 2020
به گزارش خبرنگار مهر، کارگران امروز در حالی در دما و رطوبت بالا و شرایط کرونایی اعتراض خود را نشان می‌دادند که بی‌توجهی مسئولان بهداشت شوش به سلامت کارگران در شرایط کرونایی را مورد انتقاد قرار دادند. آنان گفتند «انتظار داریم حداقل در این مدت ۴۲ روز یک مسئول بهداشتی […]

سردبیر

جانی واتسون

ما عاشق وردپرس هستیم و برای گسترش وردپرس بین فارسی زبانان سراسر دنیا، از سال ۱۳۹۰، فعالیت خود را به‌طور جدی آغاز نمودیم و همواره برای افزایش یادگیری همزبان های عزیزمان در سراسر دنیا، برنامه های آموزشی و محصولات ویژه آماده می‌‌نماییم.

دسترسی سریع