مدیران از حرکت روابط عمومی‌ها به سمت امکانات روز دنیا و جذب نیروی فعال استقبال نمی‌کنند

سرپرست اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری البرز، گفت: روابط عمومی به امکانات روز دنیا و نیروهای فعال، پویا و با انگیزه نیازمند است که متاسفانه در این مورد استقبالی از سوی مدیران صورت نمی گیرد.

به گزارش ایلنا، محمدرضا جهانشاهلو ضمن تبریک روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی به تمامی فعالان این عرصه پرمسئولیت و خطیر، افزود: امروزه جایگاه روابط عمومی در نوک پیکان حرکتی هر سازمان قرار دارد و یکی از واحدهای هر سازمان فعالی، روابط عمومی محسوب می شود.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه واحد روابط عمومی به عنوان ارتباط مستقیم مدیر ارشد یک سازمان با محیط خارج از سازمان عمل می‌کند از اهمیت بالایی برخوردار است.

جهانشاهلو به چالش های این حوزه اشاره کرد و گفت: جهان هر لحظه در حال تغییر است و روابط عمومی ها ناچارند به سمت ایده های نو گام بردارند.

وی افزود: روابط عمومی بخشی از وظایف مدیریت سازمان را بر عهده دارد ولی معمولا این واحد به امکانات روز دنیا و نیروهای فعال و پویا و با انگیزه نیازمند است که متاسفانه هنوز در کشور ما چنین رویکردی وجود ندارد و عموما در بروز رسانی تجهیزات و نیروها استقبالی از سوی مدیران صورت نمی گیرد.

این مسئول اضافه کرد: البته در روابط عمومی استانداری البرز با توجه به نگاه هوشمندانه استاندار محترم، تحولات بزرگی رخ داده و این واحد پیشرفت شگرفی در گسترش اطلاع رسانی و تنویر افکار عمومی مبتنی بر واقعیت ها و کارآمدی نظام جمهوری اسلامی ایران داشته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

عادت‌های بدی که به سلامت پشت‌میزنشین‌ها آسیب می‌زند

ش مه 16 , 2020
ساعت‌های طولانی یکجا نشستن می‌تواند به سلامتی آسیب بزند، جوری که دانشمندان نام این عارضه را «بیماری نشستن» گذاشته‌اند. به گزارش ایلنا، کمردرد مشکلی بسیار شایع است، زیرا وضعیت ثابت بدن در حالت نشسته، فشار زیادی به کمر، شانه‌ها، بازو‌ها و پا‌ها وارد می‌کند. به همین دلیل مهم است که […]

سردبیر

جانی واتسون

ما عاشق وردپرس هستیم و برای گسترش وردپرس بین فارسی زبانان سراسر دنیا، از سال ۱۳۹۰، فعالیت خود را به‌طور جدی آغاز نمودیم و همواره برای افزایش یادگیری همزبان های عزیزمان در سراسر دنیا، برنامه های آموزشی و محصولات ویژه آماده می‌‌نماییم.

دسترسی سریع