مراسم افتتاحیه طرح آموزشی تربیت مربی «شهید ایزد دوست» انجام شد

به گزارش خبرنگار مهر، عصر امروز (چهارشنبه) مراسم افتتاحیه طرح آموزشی تربیت مربی «شهید ایزد دوست» توسط جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی با حضور «حجت الاسلام عاملی» مسئول نهاد دانشگاه فرهنگیان و صفری معاون آموزشی پژوهشی و فرهنگی پردیس امام علی (ع) دانشگاه فرهنگیان به همراه مسئولان و معاونان، در ساختمان ستاد مردمی جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی استان گیلان برگزار گردید.

این طرح فرهنگی یک دوره بلند مدت دو ساله با هدف تربیت و آموزش مربیان تربیتی است که با همکاری جبهه فرهنگی و نهاد نمایندگی دانشگاه فرهنگیان ویژه دانشجو معلمان اجرا می‌شود.

در این برنامه که صورت مجازی برگزار شد حجت الاسلام دادگر مسئول نهاد دانشگاه فرهنگیان کشور بود با قدردانی از برگزار کنندگان این طرح، اظهار کرد: قطعاً اجرای این طرح در تربیت مربیان حائز اهمیت خواهد بود.

وی با اشاره به اینکه دانشگاه فرهنگیان از پتانسیل علمی و تقوایی برخوردار است، گفت: کارهای عمیق فرهنگی در سطح دانشگاه فرهنگیان باید با کیفیت بیشتر و بهتری برگزار شود.

گفتنی است؛ طرح آموزشی تربیت مربی» شهید ایزد دوست» با هدف شناسایی دانشجویان مستعد و توانمند در زمینه تربیت نسل نوجوان، هدایت و ارتقای سطح معرفتی و مهارتی دانشجو معلمان، پشتیبانی محتوایی و فکری مداوم برای اعضای طرح به صورت بلند مدت در هنگام فعالیت‌های خود در منطقه، هم گرایی و هم افزایی بیشتر دانشجو معلمان با مربیان تربیتی مجموعه‌های فرهنگی استان برگزار خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

 کلنگ  احداث ۱۰ پایگاه خیر ساز اورژانس در شهر اراک زده شد

چ سپتامبر 16 , 2020
به گزارش خبرنگار مهر، همزمان با چهل و پنجم سالگرد تأسیس اورژانس ۱۱۵ و روز فوریت‌های پزشکی، آئین کلنگ زنی احداث ۱۰ پایگاه خیر ساز اورژانس در شهر اراک با حضور استاندار، جمعی از مسئولین و خیرین برگزار شد.بر اساس این گزارش مساحت این پایگاه‌ها ۱۴۱ متر مربع است و […]

سردبیر

جانی واتسون

ما عاشق وردپرس هستیم و برای گسترش وردپرس بین فارسی زبانان سراسر دنیا، از سال ۱۳۹۰، فعالیت خود را به‌طور جدی آغاز نمودیم و همواره برای افزایش یادگیری همزبان های عزیزمان در سراسر دنیا، برنامه های آموزشی و محصولات ویژه آماده می‌‌نماییم.

دسترسی سریع