مرحله دوم رزمایش پدافند زیستی در کرج اجرا شد

به گزارش خبرنگار مهر، سرهنگ پاسدار مجید زنجانی عصر شنبه در رزمایش پدافند زیستی که با حضور گروه‌های جهادی در پایگاه بسیج شهیدان شرع پسند کرج برگزار شد، اظهار کرد: مرحله دوم این رزمایش برای مقابله با بیماری کرونا با حضور نیروهای شهرداری و گروه‌های جهادی آغاز می‌شود.

وی بیان کرد: برای اجرای مرحله دوم رزمایش پدافند زیستی در کرج دستگاه‌های اجرایی مختلفی از جمله فرمانداری و شهرداری، شرکت آب و فاضلاب، شبکه بهداشت دانشگاه علوم پزشکی، پلیس راهور، ناجا و دیگر نهادها پای کار آمده اند.

فرمانده سپاه ناحیه امام حسین (ع) کرج بیان کرد: علیرغم دروغ پراکنی برخی رسانه‌ها برای زیر سوال بردن اقدامات گروه‌های جهادی در مرحله نخست رزمایش پدافند زیستی، شاهد تأثیر گذاری این عملیات در راستای گندزایی معابر و مکان‌های شهری باشیم.

سرهنگ پاسدار زنجانی گفت: در مرحله دوم رزمایش پدافند زیستی تمامی معابر عمومی، ایستگاه‌های تاکسی، اتوبوس و مترو، نانوایی‌ها، پارک‌ها و یا مکان‌های تفرجگاهی که بیشتر مورد استفاده مردم است را برای انجام عملیات گندزایی نقطه زنی و مشخص خواهیم کرد.

وی همچنین گفت: نیروهای جهادی به نقاط و محلات هدف برای انجام گندزایی و ضدعفونی اعزام می‌شوند، نیروهای شهرداری نیز بر حسب مناطق فعالیت در نقاط مختلف شهری این عملیات را انجام می‌دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

جوان۲۰ ساله در رود بشار غرق شد/ادامه جستجوها برای یافتن جسد

ش جولای 25 , 2020
به گزارش خبرنگار مهر، محسن جلیل عصر شنبه در جمع خبرنگاران افزود: بر اساس گزارشی مبنی بر غرق شدن جوان ۲۰ ساله که ساعت ۱۵و ۴۸ دقیقه بعد از ظهر امروز شنبه، چهارم مرداد گزارش شد، عوامل اورژانس به محل حادثه اعزام شدند. وی بیان داشت: این حادثه در محدوده […]

سردبیر

جانی واتسون

ما عاشق وردپرس هستیم و برای گسترش وردپرس بین فارسی زبانان سراسر دنیا، از سال ۱۳۹۰، فعالیت خود را به‌طور جدی آغاز نمودیم و همواره برای افزایش یادگیری همزبان های عزیزمان در سراسر دنیا، برنامه های آموزشی و محصولات ویژه آماده می‌‌نماییم.

دسترسی سریع