مرکز تخصصی اشتغال خیران کار آفرین در دامغان افتتاح می‌شود

حمید رضا کشاورزیان در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان اینکه مرکز تخصصی اشتغال خیران کار آفرین با همکاری و مشارکت مرکز نیکوکاری امام رضا (ع) در دامغان افتتاح می‌شود، بیان کرد: ایجاد اشتغال در سطح شهر، فراهم کردن زمینه اشتغال افراد نیازمند به شغل و ایجاد بازار فروش محصولات تولیدی از مهم‌ترین اهداف و ایجاد و راه اندازی مرکز تخصصی اشتغال خیرین کار آفرین در شهرستان است.

وی از پرداخت تسهیلات خوداشتغالی به ۲۸۳ نفر از محل اعتبارات تبصره ۱۶، توسعه روستایی، هم‌افزایی مهر و صندوق امداد ولایت در سال گذشته خبر داد و بیان کرد: تسهیلات برای راه اندازی دامداری، خرید تراکتور زنبور داری، صنفی و صنعتی و صنایع دستی اعطا شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

خودداری از خرید دام زنده در عید قربان

س جولای 28 , 2020
رئیس مرکز مدیریت بیماری‌های واگیر وزارت بهداشت با اشاره به نزدیک شدن به عید سعید قربان و به منظور پیشگیری از بیماری‌های قابل انتقال بین انسان و حیوان توصیه کرد: از خرید دام زنده و یا گوشت‌هایی که خارج از نظارت شبکه سازمان دامپزشکی ذبح و عرضه می‌شوند، خودداری شود. […]

سردبیر

جانی واتسون

ما عاشق وردپرس هستیم و برای گسترش وردپرس بین فارسی زبانان سراسر دنیا، از سال ۱۳۹۰، فعالیت خود را به‌طور جدی آغاز نمودیم و همواره برای افزایش یادگیری همزبان های عزیزمان در سراسر دنیا، برنامه های آموزشی و محصولات ویژه آماده می‌‌نماییم.

دسترسی سریع