مشارکت مردم در همه عرصه ها از اهداف اصلی نظام است

به گزارش خبرنگار مهر، بهرام سرمست در نشست با حجت‌الاسلام و المسلمین مهری رئیس دفتر شورای نگهبان در استان قم با اشاره به اینکه امنیت و سلامت انتخابات یکی از اولویت‌های اصلی مسئولان برگزاری انتخابات بوده است گفت: انتخابات مجلس شورای اسلامی و میان دوره‌ای خبرگان رهبری استان قم در اسفند ماه سال گذشته با کمال آرامش برگزار شد و هیچ گونه برخورد قهری نداشتیم.

استاندار قم با اشاره به اینکه رأی مردم فارغ از نتیجه آن حق‌الناس محسوب می‌شود و در انتخابات اخیر تلاش کردیم تا از آرا مردم صیانت کنیم، گفت: در استان قم بی طرفی در انتخابات و جلوگیری از تخلفات در دستور کار مسئولان قرار داشت.

وی با اشاره مشارکت مردم قم بالاتر از میانگین کشوری در انتخابات مجلس گفت: مردمی بودن از ویژگی‌های نظام ماست به همین دلیل برای نظام مشارکت مردم در همه عرصه‌ها چه در انتخابات و چه موضوعات دیگر مثل مقابله با کرونا بسیار اهمیت دارد.

استاندار قم با اشاره به همراهی اعضای هیأت نظارت و اجرایی انتخابات خاطرنشان کرد: همدلی و تعامل وجه اشتراک همه برگزارکنندگان انتخابات مجلس شورای اسلامی و میان دوره‌ای خبرگان رهبری بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

طرح کاداستر برای تعیین حدود و ثغور اراضی مردم و دولت اجرا می شود

پ جولای 23 , 2020
به گزارش خبرنگار مهر، لطف الله سیاهکلی روز پنجشنبه در جلسه با مدیر امور اراضی استان قزوین مشکلات اراضی زراعی و باغی مردم را مورد بررسی قرار داد. پرویز عبدی در این نشست اظهار داشت: معیار ما در ارزیابی پرونده‌های امور اراضی فقط حق است و در رسیدن به این […]

سردبیر

جانی واتسون

ما عاشق وردپرس هستیم و برای گسترش وردپرس بین فارسی زبانان سراسر دنیا، از سال ۱۳۹۰، فعالیت خود را به‌طور جدی آغاز نمودیم و همواره برای افزایش یادگیری همزبان های عزیزمان در سراسر دنیا، برنامه های آموزشی و محصولات ویژه آماده می‌‌نماییم.

دسترسی سریع