مشارکت ۵۶ درصدی در چهارمین دوره انتخابات کانون مداحان استان کرمان

حجت‌الاسلام غلامحسین حقانی ظهر شنبه در گفتگو با خبرنگار مهر ضمن بیان این خبر، اظهار کرد: همزمان با سراسر کشور روز گذشته سوم مرداد ماه ۹۹ چهارمین دوره انتخابات کانون مداحان استان کرمان برگزار شد.

وی اضافه کرد: از مجموع ۲۰ شهرستان استان کرمان، مجموع واجدان استان، یک هزار و ۸۵۸ نفر بودند که از این تعداد یک هزار و ۴۵ نفر به نامزدهای انتخاباتی رأی مثبت دادند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کرمان بیان کرد: امسال با توجه به شیوع کرونا و استقبال مداحان از چهارمین دوره انتخابات کانون مداحان، درصد مشارکت مداحان کل استان ۵۶ درصدی بود که جای قدردانی دارد.

وی همچنین انتخابات کانون مداحان شهرستان کرمان را خوب ارزیابی و اظهار کرد: در شهرستان کرمان نیز با مشارکت ۳۴ درصدی مداحان، تعداد ۹ نفر از جمله محمدرضا گلچین، علی کدخدایی، جواد حسینخانی، عادل رضایی، علی سیستانی، رضا زحمتکش، منصور پورشیخ، حمید عسکری و سید حجت الله موسوی قوام به عنوان نامزدهای اصلی چهارمین دوره انتخابات کانون مداحان و همچنین محمد حسین دلشاد، مهدی کرد آبادی، امین رستمی، مصطفی شجاعی بعنوان عضو علی البدل انتخاب شدند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

مصرف برق ۱۰ استان در محدوده قرمز

ش جولای 25 , 2020
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از وزارت نیرو، بررسی نقشه مصرف برق امروز ۴ مرداد، حاکی از آن است که در حال حاضر استان‌های اصفهان، چهارمحال و بختیاری، مرکزی، همدان، قزوین، کرمانشاه، زنجان، آذربایجان شرقی و غربی و بخش شمالی کرمان در محدوده قرمز مصرف برق قرار دارد. هموطنان […]

سردبیر

جانی واتسون

ما عاشق وردپرس هستیم و برای گسترش وردپرس بین فارسی زبانان سراسر دنیا، از سال ۱۳۹۰، فعالیت خود را به‌طور جدی آغاز نمودیم و همواره برای افزایش یادگیری همزبان های عزیزمان در سراسر دنیا، برنامه های آموزشی و محصولات ویژه آماده می‌‌نماییم.

دسترسی سریع